Dovanų kuponų, čekių gamyba

Dovanų kuponai yra labai svarbi verslo dalis. Norėdami parduoti daugiau, verslas turi pardavinėti savo dovanų kuponus. Kai sunku išrinkti dovaną, labai geras sprendimas dovanų kuponas arba dovanų čekis. Dovanos gavėjas turės galimybę apsipirkti daugelyje vietų arba internete už nustatytą sumą pinigų.Tai neįpareigoja, praplėčia pasirinkimą, paprastai galioja kelis mėnesius nuo gavimo ir tai tiesiog tapo madinga.

dovanų kupono spausdinimas

Dovanų kuponų spausdinimas

Dovanų kuponus ir dovanų čekius spausdiname su aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu, todėl galime greitai atspausdinti mažus arba didelius aukštos kokybės spaudos tiražus. Spausdintuvas geba spausdinti ant daugelio dekoratyvinių popierių, todėl galite pasirinkti jums patinkantį popieriaus variantą. Užsisakykite užpildydami užklausą arba susisiekę el. paštu.

Dovanų kupono maketo paruošimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui lapinės spaudos produktų. Svarbu, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir maketavimo kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis dovanų kupono dydis turi būti 100×200 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 104×204 mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
Dovanu kuponas

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra. Dovanų kuponas yra vienas labiausiai modifikuojamų produktų, nes visi nori pasigaminti išskirtinį, prabangų kuponą. Žemiau pateiksime pagrindinius kvietimų pasirinkimus ir galimybes.

 • Formatas: dažniausiai 100x200mm, bet taisyklių nėra, svarbiausia, kad nebūtų per didelis ir tilptų į voką.
 • Pozicija: vertikalus, horizontalus.
 • Forma, stilius: norint išskirtinumo dažnai pasirenkamas lenkimas, taip pat dažnai gaminami nelygių, nestandartinių formų.
 • Laminavimas: jeigu spausdinama ne ant dekoratyvinio popieriaus, galima laminuoti plonu matiniu, blizgiu, soft touch laminatu.
 • Popierius: popierius pasirenkamas įvairus, dažnai naudojamas dekoratyvinis popierius
 • Spalvingumas: vienpusės 4+0 (CMYK) arba dvipusės 4+4 (CMYK+CMYK).
 • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
 • Papuošimas: galima puošti su UV laku arba aukso sidabro folijomis.
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį arba dėžutę.
Kiekis 100x200 mm
10 vnt. nuo 1,2€/vnt.
20 vnt. nuo 0,624€/vnt.
50 vnt. nuo 0,265€/vnt.
100 vnt. nuo 0,145€/vnt.
200 vnt. nuo 0,086€/vnt.
500 vnt. nuo 0,0505€/vnt.
1000 vnt. nuo 0,0386€/vnt.

Čia parašyta preliminari dovanų kupono kaina. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo medžiagiškumo, užbaigimo darbų, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Ką žinoti ir kaip pateikti kuponų užsakymą

Kadangi dovanų kuponai turi daug įvairiausių užbaigimo darbų, mes negalime pasakyti tikslios kainos neturint svarbios informacijos. Norint greitai gauti kuponų kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą.

 1. Ar turite maketą?
 2. Ar spauda iš vienos, ar abiejų pusių?
 3. Ar norite laminuoti dovanų kuponą ar dovanų čekį?
 4. Ar reikia paprasto ar dekoratyvinio popieriaus?
 5. Ar reikia prabangių kvietimo elementų, kaip UV lakas, aukso folija?
 6. Koks apytiksliai tiražas jus domina?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Dovanų kupono spausdinimas

Kokius dovanų kuponus?

paprastas kuponas
Ekonomiški, standartiniai kuponai

Standesni dovanų kuponai, dovanų čekiai spausdinami ant Maxi Satin 300 gsm storio popieriaus arba storesnio Focus Card, GenYous. 

Dovanų kuponu gamyba
Ekologiški kuponai

Spausdinami ant 100% perdirbto 200-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio)

 
dovanų kupono spausdinimas
Prabangūs kuponai
Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
popierius

Dovanų kupono spausdinimo, gamybos specifikacijos

Dovanų kuponams spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Galime pasiūlyti storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui. Labai tinkamas ir siūlomas pasirinkimas iš eilės dekoratyvinių popierių.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A6, A7), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. 

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Atspausdintų lapų per metus
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Dovanų kuponų galerija
Greita dovanų kuponų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top