Plakatų spausdinimas

Plakatai - puikus būdas mūsų skaitmeniniame pasaulyje pateiktį savo norimą informaciją klasikiniu ir įsimenamu būdu. Paskelbkite apie renginius, koncertus, festivalius akcijas ar kitas naujienas naudodami plakatus. Plakatai tai puikus reklamos būdas, kuris vis dar išlieka labai populiarus. Spausdiname įvairaus formato plakatus nuo A4 iki 2,5 m. pločio ir 50 m. ilgio plakatus. Spausdiname ant įvairių medžiagų: matinio ar blizgaus popieriaus, plastiko, lipduko, drobės, tento ir t.t.. Plakatų orientacinė kaina prasideda nuo 0,15 €/vnt. ir kinta iki kvadratinio metro kainos.

Plakatu spausdinimas

Plakatų gamyba

Plakatų gamyba iPRINT spaustuvėje nuo 0,085€/vnt. Kad ir kokia veikla užsiimate, tiks daugeliui: produkcijos ar paslaugų pristatymas, nuotrauka, paslaugų ar prekių kainynas, renginio agenda, žemėlapis, seminaro dienotvarkė. Bet kokia informacija gali tilpti į plakatą. Mes galime pagaminti įvairių dydžiu plakatus. Nuo A4 iki 2,5x50 m. Plakatus gaminame ir spausdiname skaitmeniniu lapiniu spausdintuvu (max 33 pločio ir 120 ilgio cm.) ir skaitmeniniu ruloniniu spausdintuvu (iki 2,5x50 m dydžio).

Plakato techninis maketo paruošimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui lapinės spaudos produktų. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis plakatų dydis turi būti 420×297 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 424x301mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
Plakatu spausdinimas

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet žemiau pateiksime pagrindinius plakatų pasirinkimus.

 • formatas: lapinė spauda iki A3, plačiaformatė spauda iki 1,6×50 metrų.
 • Pozicija: vertikalios, horizontalios
 • Laminavimas: laminuojamos plonu matiniu, blizgiu laminatu.
 • Popierius: lapinė spauda – ofsetinis arba satin.
  Plačiaformatė spauda – pusiau blizgus aukštos kokybės popierius.
 • Spalvingumas: lapinė spauda – vienpusės 4+0 (CMYK) arba dvipusės 4+4 (CMYK+CMYK).
  Plačiaformatė spauda CMYK+LM+LC (4+0 arba 6+0)
 • Kampų apvalinimas: galima apvalinti 1, 2, 3 ar visus 4 kampus.
 • Pakavimas: pakuojama į maišelį, dėžutę arba sukami į ruloną.
Kiekis A4 formatas A3 formatas
10 vnt. nuo 1,6€/vnt. nuo 1,7€/vnt.
20 vnt. nuo 0,85€/vnt. nuo 0,92€/vnt.
50 vnt. nuo 0,37€/vnt. nuo 0,44€/vnt.
100 vnt. nuo 0,21€/vnt. nuo 0,28€/vnt.
200 vnt. nuo 0,13€/vnt. nuo 0,2€/vnt.
500 vnt. nuo 0,085€/vnt. nuo 0,15€/vnt.

Čia parašytos preliminarios plakatų kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Kokius plakatus gaminame?

Paprasti plakatai

Paprasti plakatai, kurie gali būti įvairių dydžių. Priklausomai nuo reikiamo formato, juos spausdiname ant skaitmeninio lapinio arba skaitmeninio plačiaformačio spausdintuvo.

Plakatai su aliuminio rėmu

Click tipo aliuminį rėmelį su UV filtru. Galimi dydžiai yra A4, A3, A2 ir A1. Vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų rėmelių.

Plakatai su Snapfix pakabinimu

Plakatai su laikikliu gali būti kabinami įvairiose vietose. Ant plakatų viršaus ir apačios yra uždedamas plastikinis profilis su specialiomis ausytėmis. Šie plakatai dažniausiai kabinami parduotuvėse.

popierius

Plakatų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Plakatam lazeriniu būdu spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems gaminiam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. 
Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 200-350 gsm popierių. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas arba 6 CMYK  LM LC spalvas, taip pat spausdinant ant tamsaus popieriaus galime spausdinti ir balta spalva (CMYK LM, LC ir balta spalva yra išgaunama su HP Latex spausdintuvu, todėl šių spalvų spauda yra brangesnė) . Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

Dažniausiai plakatai yra spausdinami pagal A tipo formatus, bet jeigu yra poreikis, mes galime atspausdinti įvairių dydžių plakatus. Maksimalus plakato dydis gali būti 1,6 m pločio ir 50 m ilgio.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Plakatų galerija
Greita plakatų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top