Pakuočių gamyba

Pakuotės gamyba IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome popierines ir kartonines pakuotes su spauda. Norite, kad jūsų produktas sudarytų gerą pirmą įspūdį, susisiekite su mūsų vadyba, mes galime padėti. Mes kuriame nuo ekonomiškų iki ekologišku ar prabangių pakuočių. Norint prabangių pakuočių jas galime papuošti UV laku ir aukso folija. Norint supakuoti sunkesnį produktą, rekomenduojame kartoninę pakuotę, o jeigu produktas yra mažesnis ar lengvesnis galima rinktis ir popierinę pakuotę. Norint, kad pakuotė būtų tvirtesnė, galima laminuoti matiniu arba blizgiu laminatu.

Kiekis Pakuotė 10x10x10cm Pakuotė 15x15x15cm
1 vnt. nuo 20€/vnt. nuo 20€/vnt.
3 vnt. nuo 10€/vnt. nuo 10€/vnt.
5 vnt. nuo 9€/vnt. nuo 9€/vnt.
10 vnt. nuo 6€/vnt. nuo 6€/vnt.
15 vnt. nuo 5€/vnt. nuo 5€/vnt.
20 vnt. nuo 4€/vnt. nuo 4€/vnt.
25 vnt. nuo 3€/vnt. nuo 3€/vnt.
30 vnt. nuo 2,5€/vnt. nuo 2,5€/vnt.
50 vnt. nuo 1,5€/vnt. nuo 1,5€/vnt.
100 vnt. nuo 0,8€/vnt. nuo 0,8€/vnt.

Čia parašytos preliminarios pakuočių gamybos kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo lipdukų dydžio, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią pakuočių kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Pakuociu gamyba

Popierinės ir kartoninės pakuotės gamybos etapai

Pakuotės gamyba prasideda ties pakuotės projektavimu. Projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo gaminio kuris bus pakuotėje. Atsižvelgiame į kelis aspektus – saugumo, reprezentacijos, patogumo. Mes išmanome pakuotės projektavimą, mes patariame, bet užsakovas visada taria paskutinį žodį. Pakuotės dizaino kūrimo darbus atlieka profesionalai. Popierinės ar kartoninės pakuotės vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų – įmonės įvaizdžio, produkto ir kt.

Suderinus dizainą pereinam prie fizinės pakuotės gamybos. Ant pakuotės atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą.

Ką žinoti ir kaip pateikti pakuotės užsakymą

Norint greitai gauti pakuotės kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Pakuočių gali būti daug rūšių, todėl geriausia, jeigu turite pavyzdžio nuotrauką. Rašydami užklausą, atsakykite žemiau pateiktus klausimus ir kainą gausite daug greičiau:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokie galutiniai pakuotės išmatavimai? (jeigu turite ir išklotinės)
  3. Ar reikalingas laminavimas?
  4. Reikalinga pakuotė  dviejų dalių, su dangteliu, ar vienos dalies?
  5. Koks kiekis reikalingas?
  6. Kas bus pakuojama?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Kartonine pakuote

Kokias pakuotes galime pagaminti?

Popierine pakuote

Popierinė pakuotė

Popierinės pakuotės yra pagaminamos ganėtinai greitai. Galime pagaminti ir mažus popierinių pakuočių tiražus. Šio tipo pakuotės yra spausdinamos skaitmeniniu būdų, todėl dizainas gali būti įvairus ir lengvai keičiamas.

 
Pakuociu gamyba

Kartoninė pakuotė

Kartoninės pakuotės taip pat kaip ir popierinės pakuotės yra gaminamos skaitmeniniu būdų. Galime pagaminti ne tik didelius, bet ir mažus tiražus. Tai tvirtesnės pakuotės ir patvaresnės, bet spauda galima tik iš vienos pusės.

Pakuociu spausdinimas

Prabangios pakuotės

Norint tikrai nustebinti savo klientus ir sudaryti labai gerą produkto įvaizdį. Rekomenduojame prabangios pakuotės gamybos paslaugas. Prabangi pakuotė yra papuošta UV laku ir aukso folija. Jų pagalba popierinė ar kartoninė pakuotė pakelia produkto vertę ir įvaizdį.

popierius

Pakuočių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Kartoniniai firminiai pakuotei gaminti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Ekonomiškoms pakuotėms siūlome mikrogofrą arba dekoratyvinį gofruotą kartoną. Jie gali būti baltos, rudos arba juodos spalvos. Pakuotei su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Mūsų spausdinimo technika standartiškai leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius ar kartonas sudaro tam tikrą penktą spalvą. 

Gaminame įvairių konstrukcijų ir dydžių firmines kartonines dėžutes, vokelius, įmautes, aplankus, maišelius.

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Pakuočių galerija
Greita pakuočių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top