Sertifikatų gamyba, spausdinimas

Tai ko skaitmeninis pasaulis dar nepavertė standartu ir tai netapo svarbiau nei spausdinta. Mes gaminame ir spausdiname sertifikatus, kaina prasideda nuo 0,062€/vnt. Jei planuojate renginį, apdovanojimą, įmonės šventę ir norite svečius apdovanoti ar nustebinti? Diplomas ar padėka - būdas nudžiuginti, nustebinti, o gal net prajuokinti savo svečius. Jei reikia pažymėti kokius nors įmonės ar veiklos pasiekimus - sertifikatas liudijantis kursų baigimą gali būti toks pats svarbus kaip ir diplomas.

sertifikatas

Sertifikatai

Koks požiūris toks ir įvaizdis. Nebūtinai su daug ir įvairios informacijos, svarbu kaip tai pateikta. Kai reikia įvertinti veiklą, pažymėti pasiekimus nėra nieko geriau nei diplomas, sertifikatas arba paprasta, bet ne prasta padėka.

Ką žinoti ir kaip pateikti sertifikatų užsakymą

Norint greitai gauti sertifikato kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Ar norite paprasto ar dekoratyvinio popieriaus?
  3. Ar reikalingas laminavimas?
  4. Ar sertifikatą norite papuošti UV laku, aukso folija ar sidabro folija?
  5. Kokio formato turi būti sertifikatas?
  6. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

sertifikatu spausdinimas

Kokius sertifikatus galime pagaminti?

sertifikatu spausdinimas
Klasikinius, ekonominius

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 300-350 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir naudojant storesnį Focus Card, GenYous. Reikia atsparių braižymuisi ir plėšimui, siūlome Agfa SYNAPS XM 300 gsm. 

sertifikatas
Prabangius

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams. 

popierius

Sertifikatų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Sertifikatam ir atestatam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Galime pasiūlyti storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A3, A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo.

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0
Industriniai įrengimai
Sertifikatų galerija
Greita sertifikatų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top