Lipdukai ant sienų

Sienų lipdukų gamyba nuo 6,9€/m². Lipdukai ant sienų šiais laikais yra labai populiarus dekoravimo būdas. Biurai ar naujai įrengti namai, butai vis dažniau pasirenka sienų dekoravimą lipdukais. Tai įsipareigojimų nereikalaujantis dekoravimo būdas, kuriam pabodus, tiesiog pakeičiate lipduką. Dekoruokite savo namus sienų lipdukais su iPRINT pagaminta produkcija.

Reklaminiu lipduku klijavimas

Ką žinoti ir kaip pateikti sienų lipdukų užsakymą

Lipdukai gali būti įvairių tipų ir dydžių, todėl norint greitai gauti kainą ir išvengti papildomų klausimų, pateikdami užklausą atsakykite apačioje esančius klausimus:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kokio dydžio lipduko reikia?
  3. Koks kiekis reikalingas?
  4. Kur klijuosite lipdukus?
  5. Atsiųskite pavyzdį

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

Kiekis Kaina
1 m² nuo 17€/m²
3 m² nuo 13€/m²
5 m² nuo 10,2€/m²
10 m² nuo 8,2€/m²
15 m² nuo 7,5€/m²
20 m² nuo 7,25€/m²
25 m² nuo 7€/m²
30 m² nuo 6,9€/m²

Čia parašytos preliminarios sienų lipdukų kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo lipdukų dydžio, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, medžiagų panaudojimo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Kokius sienų lipdukus galime pagaminti?

fototapetai 5

Sienų lipdukai vaikams

Šiais laikais vienas populiariausių vaikų kambario dekoravimo būdų yra lipdukų klijavimas ant sienos. Sienų lipdukai vaikams labai patinka, nes jie pasirenka savo mėgstamiausius herojus. iPRINT komanda gali pagaminti ir atspausdinti vaikiškus lipdukus ir esant reikalui užklijuoti.

3D sienų lipdukas

3D sienų lipdukai

Galime sukurti maketą, atspausdinti ir užklijuoti 3D lipdukus. Susisiekite su mūsų komanda ir aptarsime jūsų projektą.

Reklaminiu lipduku klijavimas

Įprasti sienų lipdukai

Įprastų sienų lipdukų prireikia visur, ar tai reklama, dekoravimas ar motyvacinis sakinys darbo vietoje, mes galime juos atspausdinti ir užklijuoti.

Plėvelių rulonai

Sienų lipdukų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Lipdukai gali būti spausdinami ant įvairių plėvelių. Galite rinktis paprastas ekonomines plėveles su laminatu, pastiprinto lipnumo plėveles. Išskirtinumui galite naudoti klijuojamą drobę arba tapeto medžiagos plėvelę.

Spalvingumas priklauso nuo kainos, dažniausiai spausdiname 4 CMYK spalvomis. Plėvelė sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Spausdindami su HP Latex spausdintuvu, galime spausdinti ir naudojant baltą spalvą, taip pat papildomas LM ir LC spalvas, kurios pagerina vaizdo kokybę.

Formatas priklauso nuo ploto, kurį norite apklijuoti.

0
Ruloninės spaudos per 2023m.
0 %
Gerų atsiliepimų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Lipdukų ant sienos galerija
Greita lipdukų ant sienos užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top