Pakuočių dizainas, projektavimas

Meninis darbas reikalaujantis meninio požiūrio, išskirtinės idėjos, kruopštaus atlikimo ir gebėjimų braižyboje. Tik kūrybiškai įgyvendinta idėja jūsų pakuotę pavers efektyvia ir išskirtine, todėl dizainas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų pakuotės gamyboje. iPRINT pristato pakuotės dizaino kūrimo paslaugą.

Pakuotes dizainas

Pakuotės dizaino svarba

Pakuotė yra vienas svarbiausių produkto detalių. Ji parodo geriausias produkto savybes, atkreipia praeivių dėmesį ir priverčia paimti į rankas. Pakuotės dizainas yra labai svarbus produktams, kurie turi didelę konkurenciją ir jiems yra būtina išsiskirti lentynoje. Pakuotės dizainas, turi būti sukurtas taip, kad iš karto pritrauktų skubančio vartotojo dėmesį.

Pakuotės dizaino specialistai

iPRINT spaustuvė jau ne vienerius metus gamina pakuotes ir turbūt jau galime save vadinti pakuočių ekspertais. Dizaino skyrius yra stipriai pažengęs pakuočių dizaino kūrime ir į gyvenimą išleido ne vieną sėkmingą produktą, kuris buvo šluojamas iš lentynų. Kurdami pakuotės dizainą turime galimybę atspausdinti tęstinius variantus ir siųsti klientui, kad galėtų pamatyti, kaip atrodys galutinis dizainas. Tokiu būdų šlifuojant dizainą, galutinis variantas tampa idealiu. Apačioje pateikti pakuotės dizaino kūrimo etapai.

Idėja

Pirmiausia aptariame idėją, viziją, produkto stiliųir veiklos firminį stilių.

Dydis ir forma

Su klientu išsirenkame pakuotęs tipą, formą ir nustatome pakuotės dydį.

 
Projektavimas

Padarius pirmines užduotis pereinama prie pakuotės dizaino kūrimo.

 
Testavimas

Atsispausdiname testinius variantus ir tikriname ar viskas pavyko, taip kaip reikėjo.

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis

Pagamintų pakuočių galerija

Scroll to Top