Pjovimas ir frezavimas

Turite unikalią idėją, bet nežinote, kaip ją įgyvendinti, o gal tiesiog reikia detalių iš tam tikros medžiagos? Tuomet frezavimas ir pjaustymas su Elitron CNC pjaustymo stalu - tai sprendimas, kuris jums tiks.
Esame profesionali įmonė, turinti daug patirties ir aukštos kokybės įrangos, kuri leis įgyvendinti jūsų idėjas. Galime išpjaustyti įvairios formos gaminius iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, gofro kartono, korinio kartono, PET veltinio, gumos, magneto, tekstilės ar kitų panašių medžiagų. Maksimalus gaminio plotis yra iki 3×2 metrų.

elitronas-CNC-frezavimas
Galime frezuoti
PVC putų plokštė

Įvairių PVC putų plokščių frezavimas

PVC putų plokštė (polivinilchlorido putų plokštė) dažniausiai naudojami 1mm, 3mm, 5mm ir 10mm storio. Tiesiogiai spausdiname ir skaitmeniniu būdų frezuojame. Galime pagaminti įvairias detales ar išpjaustyti norimos formos spaudos gaminį.

Plastiko frezavimas ir pjaustymas

Plastiko frezavimas

Mes galime pjaustyti ir frezuoti įvairias plastiko plokštės, kurių storis yra iki 5 cm. Galime pagaminti įvairias detales arba išfrezuoti, išpjauti spaudos gaminį. Gaminame POS stendus, reklaminius stendus, informacines lenteles ir kitus produktus.

Aliuminio kompozito frezavimas

Aliuminio kompozito frezavimas

Frezuojame aliuminio kompozito plokštes. Skaitmeniniu būdų galime išpjaustyti norimą formą, pagaminti reklamines iškabas ar meno instaliacijas.

Putų kartono frezavimas pjasutyams

Pūtų kartono pjovimas

Putų kartono pjovimas su Elitron pjovimo stalu. Galime pjaustyti iki 5 cm storio putų kartoną.

Įvairių kartonų pjovimas

Įvairių kartonų pjovimas

Mažų formatų reklama, tai iki A3 formato lapinis spausdinimas. Turime aukštos kokybės, profesionalią įrangą, kuri tokius formatus atspausdina ypač greitai, kadangi spausdiname greitai, automatiškai mažėja gamybos kaina.

polikarbonato frezavimas ir pjaustymas

Polikarbonato plokštės pjaustymas

Polikarbonatas yra šiluminės plastikų grupės medžiaga, kuri yra atspari smūgiams, skaidri ir tvirta. Polikarbonato pjovimas greitai ir nesudėtingai. Reikia pagaminti detales ar išpjauti norimą spaudos produktą? Mes tai padarysime.

Organinio stiklo pjaustymas

Organinio stiklo frezavimas

Akrilas yra sintetinis polimeras, kuris gaminamas iš akrilo rūgšties. Tai skaidri ir tvirta plastikinė medžiaga, primenanti stiklą, kuri plačiai naudojama įvairiose pramonės šakose ir kūrybinėse srityse. Galime išfrezuoti įvairių formų akrilo detales ar dekoracijas.

MDF ploksciu frezavimas

MDF plokštės frezavimas

MDF (Medium-Density Fiberboard) plokštė yra medžio pluoštų plokštė, pagaminta iš suspaustų medžio pluoštų ir sintetinio rišiklio. Tai yra viena iš populiariausių medžio dirbtinių medžiagų, naudojama statyboje, interjero apdailoje ir baldų gamyboje.

HPL frezavimas ir pjaustymas

HPL frezavimas, pjasutyams

Galime pjaustyti įvairias plokštes, lapus įskaitant ir HPL (High-Pressure Laminate) plokštes. Jos yra aukšto slėgio laminuotos plokštės, pagamintos iš kelių sluoksnių specialios impregnuotos popieriaus ir termo sukietėjusio plastiko (fenolio) danga.

Gumos detalių gamyba

Gumos detalių gamyba, gumos pjovimas

Gumos medžiagos yra plačiai naudojamos įvairiose pramonės šakose. Mes galime išfrezuoti, pjaustyti ir gaminti įvairias gumines detales iki 3 metrų pločio, 2 metrų ilgio ir 5 cm aukščio.

Magneto pjaustymas

Magneto pjaustymas

Galime tiesiogiai spausdinti ant magneto ir jį išpjaustyti pagal reikiamą formą.

PET veltinio pjaustymas

PET veltinio pjaustymas

Galime pjauti veltinio medžiagą ir išpjaustyti įvairias formas. Veltinis yra minkštas ir švelnus audinys, dažniausiai gaminamas iš vilnos arba sintetinių pluoštų. Galime pjaustyti veltinį ir gaminti įvairias detales.

Frezavimo ir pjaustymo galerija

Turite klausimų? Užpildykite užklausą

Scroll to Top