Reklaminės lentelės

Reklaminių lentelių gamyba iPRINT spaustuvėje nuo 1,94€/vnt. Gaminame greitai, kokybiškai ir su ekologišku rašalu. Turėdami naujas galimybes galime tiesiogiai spausdinti reklamą ant PVC plastiko, kartono, organinio stiklo, aliuminio kompozito, medienos plokščių ar kitos norimos medžiagos. Nesudėtingai galime pagaminti įvairias reklamines lenteles.

Reklaminių lentelių techninis maketo paruošimas nėra sudėtingas procesas. Jam galioja tos pačios maketo kūrimo taisyklės, kaip daugeliui spaudos produktų. Svarbiausia, kad maketas turėtų užlaidas, būtų laikomasi saugios zonos ir kitų taisyklių.

 • Būtinos bent 2mm užlaidos uždėtos iš visų pusių. Jeigu galutinis reklaminės lentelės dydis turi būti 420×297 mm, tai maketas su užlaidomis turi būti 424x301mm.
 • Laikykitės saugios zonos. Tai reiškia, kad atitraukite visus svarbius elementus, logotipus, tekstus nuo pjovimo linijos (galutinio produkto kraštų). Rekomenduojame tekstą, logotipus ir kitą svarbią informaciją atitraukti bent 4mm nuo galutinio spaudos produkto krašto.
reklamines lenteles

Dauguma spaudos produktų galima paruošti labai individualiai ir tikslių taisyklių nėra, bet žemiau pateiksime pagrindinius reklaminių lentelių pasirinkimus.

 • formatas: nėra jokių apribojimų
 • Pozicija: vertikali, horizontali.
 • Laminavimas: laminuoti nėra būtina, nes spausdinimo metu spauda padengiama apsauginiu sluoksniu, bet norint didesnio atsparumo, galime laminuoti blizgiu arba matiniu laminatu.
 • Medžiagos: PVC plastikas, aliuminio kompozitas, putų plokštės, organinis stiklas, medienos plokštės ir t.t.
 • Spalvingumas: vienpusė CMYK+LM+LC+W, dvipusė CMYK+LM+LC+W.
 • Forma: frezuojama skaitmeniniu būdų, todėl formos gali būti įvairios ir netaisyklingos.
 • Pakavimas: pakuojama į plėvelę arba kartoną.
Kiekis A4 formatas A3 formatas
10 vnt. nuo 3,6€/vnt. nuo 4,8€/vnt.
20 vnt. nuo 2,7€/vnt. nuo 4€/vnt.
50 vnt. nuo 2,14€/vnt. nuo 3,44€/vnt.
100 vnt. nuo 2,06€/vnt. nuo 3,3€/vnt.
200 vnt. nuo 1,94€/vnt. nuo 3,16€/vnt.

Čia parašytos preliminarios reklaminių lentelių kainos. Kiekviena kaina yra skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo medžiagos, jos storio, spalvingumo, užsakytų papildomų produktų, kliento lojalumo, gamybos termino, užimtumo ir kitų faktorių. Norint gauti tikslią savo kainą, susisiekite el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Reklamines lenteles

Reklaminių lentelių gamyba

Bet kokiam verslui reikia žinomumo. Reklaminės lentelės tikrai padės tai pasiekti. Mes galime pagaminti įvairių dydžių reklamines lenteles, jas spausdiname aukštos kokybės HP Latex spausdintuvu, kuris turi baltą spalvą. Balta spalva leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų, taip praplečiame galimų medžiagų pasirinkimą. Atspausdintas reklamines lenteles frezuojame skaitmeninėmis staklėmis, todėl galime išpjauti įvairias medžiagos formas.

Ką žinoti ir kaip pateikti reklaminių lentelių užsakymą

Norint greitai gauti reklaminių lentelių kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Žemiau rasite kalusimus, kuriuos reikia atsakyti pateikiant reklaminių lentelių užklausą:

 1. Ar turite maketą?
 2. Koks lentelių kiekis reikalingas?
 3. Kokie preliminarūs išmatavimai?
 4. Iš kokios medžiagos gaminti stendus? (PVC plastikas, kartonas, aliuminio kompozitas ir t.t.)

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

reklaminiu lenteliu gamyba
Plokščios medžiagos

Reklaminių lentelių spausdinimo, gamybos specifikacijos

Reklamines lenteles galime atspausdinti ant įvairių medžiagų: PVC plastiko, aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo, kartono, putų polisterolio plokščių, medienos plokščių ir daugeli kitų.  Medžiagos gali būti įvairių spalvų, nes galime spausdinti su papildoma balta spalva.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų.  

Reklaminių lentelių forma nebėra ribojama, galime išpjaustyti įvairias netaisyklingas formas. Reklaminės lentelės formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 200×300 cm dydžio. Taigi jūsų reklama dalinai apribota iki pastarojo dydžio.

Turime aukštos kolybės skaitmeninio frezavimo stalą, kuris gali išpjauti įvairių formų reklamines lenteles.

Reklaminių lentelių galerija
Greita reklaminių lentelių užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top