Reklamos klijavimas

Jei reikia kažką pakeisti, atnaujinti ar personalizuoti. Galime apklijuoti įvairius paviršius. Stiklinius, metalinius, aliuminius, plastikinius. Klijuojame stendus, įvairius aparatus, stiklus, pertvaras, duris, nuorodas ir kita. Atliekame savo gamybos vietoje arba kliento patalpose.

reklamos klijavimas

Reklamas klijuojame ant

Reklama ant vitrinų yra viena dažniausiai sutinkamų reklamos formų fizinėse parduotuvėse. Galime apklijuoti vitrinas su įvairių tipų plėvelėmis: perforuota, šerkšno, ploteriuot ar paprasta plėvele.

Turite mobilią prekyvietę, salelę prekybos centre ar prekiaujate ledais? Mes galime apklijuoti jūsų parvadavimo vietą, padaryti ją labiau pastebima ir atpažįstama.

Reklama galime apklijuoti įvairias transporto priemones. Ši reklamos forma yra efektyvi, naudinga, nes ji matoma 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę.

Sienos yra neišnaudotas reklamos plotas, kuriomis galite patraukti visų dėmesį arba pranešti svarbius pranešimus. Galime klijuoti ne ti kreklamą, bet ir gražius dizainus, kurie pagyvina patalpą.

Per ilgą reklamos klijavimo patirtį esame apklijavę daug įvairių dalykų – akvariumai, žaislinės mašinėlės, prizininkų pakopos, lenktynininkų ar statybininkų šalmai ir t.t. Jeigu lipdukas kimba, mes tai galime apklijuoti. Konsultacija gi nemokama, susisiekite ir pasikalbėsime. 

Reklamos klijavimo galerija

Greita reklamos klijavimo užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top