Plačiaformatė spauda

Gyvenime įprasta plačiaformate spauda vadinti maždaug nuo 100 cm pločio. Maksimalus plotis gali siekti ir 5 m pločio, tačiau populiariausi pločiai 160 cm ir 240 cm. Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Skaitmeninę plačiaformatę spaudą matome kiekvieną dieną – šalikelės reklamose, reklamose ant transporto priemonių, vidaus interjere ar parduotuvių apipavidalinime ir t.t... Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų arba ant plokščių medžiagų – PVC tento, blizgios ar matinės plėvelės, blizgaus ar matinio popieriaus, drobės, tekstilės, tapetų, PVC plastiko, aliuminio kompozito ir t.t.. Mes siūlome ne tik spaudą, bet ir jos klijavimo (kabinimo, keitimo) paslaugą.

Reklaminiu lenteliu spausdinimas

Plačiaformatės spaudos privalumai

Plačiaformačiai spausdintuvai spausdina skaitmeniniu būdu, todėl spaudą tam tikrais atvejais galite gauti tą pačią dieną.

Gamyba galima pradėti nuo 1 vnt.

Priklausomai nuo spausdintuvo, plačiaformatės spauda laikoma aukštos kokybės, dažnai šiuo spausdinimo būdų yra gaminami ne tik etiketės, plakatai, bet ir interjero papuošimai, drobės ir t.t.

0
Ruloninės spaudos per 2023m.
0 %
Gerų atsiliepimų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis

Populiariausi plačiaformatės spaudos produktai

Plakatu spausdinimas
Plakatai
lipduku spausdinimas
Įvairūs lipdukai
Etikeciu spausdinimas
Etiketės
Reklaminis stendas
Reklaminiai stendai ir apklijavimo spauda
Fototapetai, fotodrobės
tinklinis tentas
Lauko ir vidaus tentai

HP Latex R2000 spauda

Ganėtinai retas spausdintuvas Lietuvoje – HP Latex R2000. Aukštos kokybės spauda, galima išgauti iki 1200 DPI. Spausdiname CMYK+LM+LC spalvomis su papildoma balta spalva. Visa spauda yra padengiama permatomu lateksu, kuris apsaugo dažą nuo smulkių pažeidimų ir UV spindulių. Dvi baltos spalvos galvos leidžia užlieti baltą spalvą po spauda arba ant spaudos, tokiais būdais sukuriant įvairių spaudos variacijų. Galima spausdinti ant rulonų ir įvairių plokščių kietų medžiagų (PVC plastikas, aliuminio kompozitas, medienos plokštės ir t.t.) Maksimalus medžiagos plotas  2,5 metrų, o storis 5 cm.

Plačiaformatės spaudos galerija

Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top