Plėvelių, lipdukų ploteriavimas, pjaustymas

Pjaustoma gali būti iš bet kokio pločio plėvelių iki 160 cm pločio medžiagų. Lipdukai tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Galimos įvairios plėvelės priklausomai nuo naudojimo paskirties. Pagrindinės panaudojimo sritys - interjero dekoravimas, pertvarų dekoravimas, stendų gamyba, reklaminių elementų gamyba, automobilių ar kitų transporto priemonių apklijavimas ir dekoravimas. Pjaustytų plėvelių pagalba galite, tiek atnaujinti pagrąžinti detales, tiek pasidaryti reikiamos reklamos!

Plėvelių ploteriavimas

Ploteriavimas, tai lipduko skaitmeninis pjaustymas, kurio metu pjaustoma tik plėvelė, nepaliečiant popierinio pagrindo. Mes galime išploteriuoti įvairių dydžių lipdukus pagal norimą formą. Norint tiksliu atstumu perkelti atskiras lipduko dalis, po ploteriaivmo užklijuojame perkėlimo plėvelę.

Plėvelių pjaustymas

Priešingai ploteriavimą, plėvelės pjaustymo metu, lipdukai ir popierinis pagrindas pjaunamas kartu. Šis būdas dažniausiai naudojamas, kada reikalingi lipdukų rinkiniai ar vienetiniai lipdukai, kurių šonuose nenorite matyti popierinio pagrindo.

Smulkinimas

Galime susmulkite plėvelės ar lipdukų ruloną pagal norimą kiekį ar formatą.

Elitron frezavimo stalas

Frezavimas ir pjaustymas su Elitron CNC pjaustymo stalu. Turėdami šią įrangą galime iš PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, gofro kartono, korinio kartono, PET veltinio, gumos, plėvelių, magneto ar kitų panašių medžiagų išpjaustyti įvairios formos gaminius, detales. Maksimalūs medžiagos išmatavimai – 2,05×3,05 metrų, galimas iki 5 cm storis. Elitron yra pritaikytas ir ruloninėms medžiagoms, todėl galime išpjauti fototapetus, lekalus ar kitus reikiamus gaminius.

Ploteriavimo ir pjaustymo galerija
Scroll to Top