Bloknotų gamyba

Bloknotų gamyba nuo 0,424€/vnt. Gaminame bloknotus segtus spirale, kabėmis arba klijuotus. Ant bloknotų patogu atspausdinti besikartojantį tekstą, kad jo nereikėtų kaskart perraÅ¡inėti, pavyzdžiui, seminaro temos ar reklamą.

Bloknotai
Play Video about Bloknotai

Bloknotai

Viskas, kas tik šiais laikais dar užrašoma ranka gali tilpti bloknote. Tai priemonė skirta tiek darbui, tiek reklamai apie save pateikti. Juk niekas gavęs gerą bloknotą mokymų metu ar tiesiog kaip verslo dovaną jo neišmeta, o panaudoja pagal paskirtį. Užsirašyti ranka darbotvarkę, planuojamus darbus ar kontaktus vis dar daugeliui žmonių ne tik priimtina, bet ir neatsiejama jų darbo forma. Mūsų smegenys tiesiog patogiau priima tekstą rašyta ant popieriaus nei monitoriuje. Pasinaudokite proga save pristatyti ir taip. 

Ką žinoti ir kaip pateikti bloknotų užsakymą

Norint greitai gauti bloknoto kainą, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Bloknoto puslapių skaičius?
  3. Vienpusė ar dvipusė spauda?
  4. Bloknoto tipas? (klijuotas, segtas spirale)
  5. Kokio formato turi būti bloknotas?
  6. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

klijuotu bloknotu gamyba

Kokius bloknotus galime pagaminti?

bloknotu užsakymas
Spirale surišti bloknotai

Šie bloknotai yra rišti spirale, pasirinktinai viršyje arba šone.

bloknotu gamyba
Suklijuoti bloknotai

Šie bloknotai yra klijuojami, gali būti įvairių tipų, apgaubti viršeliu arba paklijuoti iš galo, nuplėšiami arba tvirtai priklijuoti.

popierius

Bloknotų spausdinimo, gamybos specifikacijos

Bloknotam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems bloknotams naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-250 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo.

0
Atspausdintų lapų per metus
0 +
Klientų
0 %
Gerų atsiliepimų
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Bloknotų galerija
Greita bloknotų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top