Sertifikatų gamyba, spausdinimas

Tai rankinis kopijavimo būdas. Greitas ir patogus, kada reikia patvirtinimo, kopijos apie prekes, paslaugos atlikimo patvirtinimą. Pasaulis keičiasi, naudojame mažiau popieriaus, tačiau kai kuriose situacijose, vis dar reikia parašo ant kelių dokumento kopijų vienu metu.

blanku spausdinimas

CMR blankų gamyba

CMR blankai, įvairūs aktai, pinigų priėmimo ir kiti orderiai, visokie kvitai ir važtaraščiai, viskas daugumoje spausdinama ir ant save kopijuojančių lapų. Keičiasi kopijuojamų lapelių spalva ir kiekis. Internetas, planšetės keičia senai nusistovėjusią tvarką, tačiau klasika išlieka visada. 

Ką žinoti ir kaip pateikti blankų užsakymą

Norint greitai gauti savikopijuojančių blankų, jums reikia pateikti atsakymus, kurie lemia jų kainą. Taupykite laiką, rašydami užklausą, atsakykite apačioje pateiktus klausimus ir kainą gausite labai greitai:

  1. Ar turite maketą?
  2. Kiek savikopijuojančių lapelių sudaro vieną blanką?
  3. Koks reikalingas formatas?
  4. Koks kiekis reikalingas?

Nežinoti – normalu, todėl neturint atsakymų į tam tikrus klausimus, galite susisiekti su mumis ir mes padėsime apsispręsti, rekomenduosime jums geriausią variantą.

blanku spausdinimas
popierius

Savekopijuojančių blankų spausdinimo specifikacijos

Savekopijuojančius blankus spausdiname ant kalkinio Reacto 56 gsm popieriaus. Produkcija įvairios paskirties: CMR blankai, kasos pajamų ir iÅ¡laidų orderiai, įvairios sąskaitos, darbų aktai, prekių ar paslaugų kvitai ir t…
Jums reikia pasirinkti atitinkamas spalvų kombinacijas, kaip turėtų atrodyti jūsų galutinis komplektas. Dažniausios kalkinių lapelių spalvos: balta, rausva, gelsva, žalsva, melsva.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius.

Save kopijuojantys blankai būna suklijuoti blokais, po tam tikrą skaičių lapelių. Lapelių blokų formatas paprastai būna nedidelis, atitinkamai: A6, A5 arba A4 formato. 

0
Užsakymų per 2023m.
0 +
Klientų
0 %
Atliktų užsakymų laiku
0 m
Vidutinė darbuotojo patirtis
Savekopijuojančių blankų galerija
Greita savekopijuojančių blankų užklausa
Susisiekite su vadybininku

Tiesiogiai susisiekite su norimu vadybininku, kuris padės išsirinkti, patars ir informuos apie jūsų norimo produkto gamybą.

Mūsų vadyba dirba iki 17:00 valandos, bet spaudą galite atsiimti iki 18:00 valandos. Nuo 12:00 iki 13:00 pietaujame.

Taip savo produkciją pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame su DPD kurjeriais, Omniva paštomatais ir autobusų siuntomis.

Taip, mūsų biure yra daug įvairiausių pavyzdžių. Prieš užsakant galite atvykti ir apžiūrėti.

Norint užsakyti arba gauti tam tikrą informaciją, galite skambinti visais šiais numeriais:
Bendras: +370 37 333370
Ula: +370 610 23322
Lina: +370 610 33322

Taip, užsisakyti galite atvykus į mūsų biurą, Pikulo g. 53, Kaunas.

Taip, jeigu reikia, mes galime atspausdinti ir vieną kvietimą ar plakatą, bet minimali užsakymo suma yra 20€.

Taip, pas mus galite atsiskaityti kortele, taip pat siūlome dar patogesnių atsiskaitymo būdų. Visada sugeneruojame el. parduotuvės apmokėjimo nuorodą, todėl nesvarbu, kaip atlikote užsakymą, jį galite apmokėti telefonu, keliais paspaudimais.

Mėgstame padėti, todėl jeigu pamiršote spaudą, o paroda rytoj, tam tikrais atvejais galime padėti ir pagaminame tą pačią dieną. 

Scroll to Top