Įvairių kortelių spausdinimas

Verslo pradžia visada prasideda nuo vizitinės kortelės. Vizitinės visada išliks priemone pasidalinti savo kontaktais. Vizitinė kortelė daugiau nei 90x50mm popieriukas jūsų dėtuvėje.

Įvairių kortelių gamyba

Vizitinės kortelės

Jūsų kontaktinė informacija, įvaizdžio formavimas, įspūdis. Tai ką savyje talpina vizitinė kortelė.

Renginių kortelės

VIP kvietimo kortelės, darančios įspūdį ir suteikiančios leidimą patekti į tam tikrą renginį su asmenine informacija.     

Stalo kortelės

Jūsų šventės tvarkai prie stalo išlaikyti. Kiekvienas svečias ras savo vietą be jokio blaškimosi ir bus pasveikintas suasmenintu tekstu.

Kokias korteles gaminame?

Ekonominės vizitinės

kokybiškos vizitinės kortelės spausdinamos ant 300 gsm storio kreidinio  popieriaus. 

Ekologiškos vizitinės

spausdinamos ant 100% perdirbto Cyclos Offset 350 gsm popieriaus (popierius švelniai pilko atspalvio).

Standartinės vizitinės

standesnės vizitinės kortelės spausdinamos ant 350 gsm storio popieriaus Focus Card, GenYous. Papildomai gali būti laminuojamos, apvalinami kampai.

Premium vizitinės

spausdinamos vizitinės ant 350 gsm popieriaus arba kartono, laminuojamos padengiamos UV laku, folija, įvairia lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. 

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ ŠABLONŲ

Turime tipinių vizitinių šablonų iš kurių galite pasirinkti. Turime daug ir įvairių, tačiau patirtis rodo, kad klientai vis tiek nori kažką truputi pakeisti. Jūs galėsite spręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Stilius, kurį naudosite ne tik ant vizitinių bet ir kituose savo maketuose.

KOKIA KAINA?

Vizitinės kaina kiekvienam klientui daugiau ar mažiau skiriasi. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Prasideda kainos nuo 10 cnt/vnt.  ir mažėja nuo kiekio arba didėja nuo papildomų paslaugų.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas ekonominėm arba standartinėm vizitinėm 1-2 darbo dienos. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

KLASIKINĖ VIZITINĖ

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus. Jūsų pageidavimu gali būti suapvalinami kampai, laminuojamos plonu arba storu laminatu. Jei reikia sugeneruosime ir atspausdinsime QR kodą.

PRABANGI VIZITINĖ

Kaip ir klasikinė, tačiau padengiama prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Kortelių gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių

Vizitinėms spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekonominėms vizitinėms naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Ekologiškoms vizitinėms naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Standartinėms pagerintoms arba Premium vizitinėms naudojame storą ir standų Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių vizitinių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui. Ypač tinka ID kortelės. Galite rinktis ir iš eilės dekoratyvinių popierių.

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtines ir individualias vizitines jūsų prestižui ir prabangai pabrėžti. 

Spalvingumas CMYK

Pasirinkite 1 iš 2, arba susikurkite savo

Egzistuoja du pagrindiniai vizitinių kortelių dydžiai: Europinis 90x50 mm ir amerikietiškas 85x55 mm. Toks dydis pagrindinai sąlygotas pagal spausdinamo lapo dydį į kurį maksimaliai sutelpa 24 vizitinės kortelės. Galite rinktis kaip norite matyti vizitinėje išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, pagal tai iš karto turite 4 pasirinkimus.

Vizitinių formatai

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai vizitinės, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas - matinis ar blizgus ar su "soft touch" pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Žinoma kampų apvalinimas, kartais minimalizmui užtenka ir to.
Daugiau išskirtinumo - QR kodas. Taip jei reikia, kad informacija nesimatytų, bet ja būtų galima nuskaityti. Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt/vizitines-korteles.html

Prabangios vizitinės pavyzdys

Vizitinės tavo įvaizdis.

Atsibodo paprastos reikia

Spaus ir sužinosi kaip nuobodžias paversti išskirtinėm.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.