Universali spaudos spaustuvė

Geriausi  spaudos sprendimai nuo 2009

Apie mus. Mūsų veikla ir istorija.

iPrint – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos. Visą spaudos gamybą atliekame patys, nes ji turi būti pagaminta itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

Džiaugiamės ir norime pasveikinti, kad jau ketvirtus metus iš eilės, esate tarp “Stipriausių Lietuvoje”. Jūsų įmonė UAB „UNIKOM“ pakliūna tarp 6% Lietuvos įmonių, turinčių aukštą mokumo reitingą...

UAB „Creditinfo Lietuva“

Spaudos 
darbai

Pasiūlysime visų tipų spaudos produkciją. Pagal jūsų poreikį sukursime dizainą, parinksime tinkamą spaudos būdą ir medžiagas. Atliksime reikiamus užbaigimo darbus, jei reikia išsiųsime arba pristatysime. Apklijuosime įvairius paviršius jūsų vietose. Sukursime kartoninę pakuotę, pagaminsime, pakelsime vertę UV lako, jo tekstūros ir įvairių folijų pagalba. Visa tai galime atlikti nuo labai mažų kiekių ir už santykinai mažus biudžetus. Kreipkitės, patarsime!

Mums 10 metų

2019 metais šventėme savo 10-metį. Pagaliau jaučiamės nusipelnę užpildyti ir šią skiltį “Mūsų istorija”. Gražus skaičius, nors ir nelabai didelis. Žinot, sakoma šunų metai atitinka 7 žmogaus, neaišku kokie “mokslininkai” taip suskaičiavo. Mes galim pasakyti įmonės metai ir žmonių tikrai beveik vienodi. Išgyvenam vaikystę, nors taip norisi būti “dideliems”.

Pradėjom 2009, buvo ruduo ir LT buvo krizė. Pamenat Kubilius valdžioje sakė reikia visiems susiveržti diržus, nurėžė pensijas, padidino PVM. Nuotaika tikrai liūdna, o taip dėl to kad prieš tai iki pat 2008 buvo tikrai gerai, visi išlaidavo ir viskas tik augo. Ir suprantama, mes iPrint steigėjai, netekom darbo savo buvusiuose darbuose. Mažai romantikos, tik pasirinkimas išvažiuoti kaip dauguma kitų, ar likti ir panaudoti žinias.

Pradėjom iš santaupų, dar pridėjom savo žinias ir svarbiausia darbą. Daug darbo, nes tai ką dabar daro maždaug 10 žmonių, tada teko daryti 2 ar 3. Taigi su vos keliais dėvėtais aparatais pradėjom patalpose, kuriose prieš tai buvo mūsų konkurentai. Tiesa neilgai. Jie neatlaikė 2008 pagreičio ir Kubiliaus stabdžių plano idėjos ir bankrutavo. Taigi, tikra ta žodžio prasme jie išsinešė savo kur kas geresnius baldus ir techniką iš patalpų, o mes susinešėm savo kuklią mantą. Toks žemas startas.

Kas paskui? Tiesiog nuolatinis darbas, tikėjimas, klientų rato plėtimas ir jų pasitikėjimo auginimas. Klientų augo nuolatos, darbų skaičius taip pat. Žinoma, ekonomikos dėsniai galioja puikiai ir po geresnio laikotarpio būtinai ateina blogesnis. Toks jau ciklas gamtoje.
Ką pasiekėm? Išgyvenom, vaikiškas ligas, užsigrūdinom, susiformavom imunitetą. Skiepų nuo visų ligų tikrai neturim, nes visi mes žmonės :) Tiesiog naiviai tikimės, kad dar siekiam ko nepasiekėm. Mums tik 10, dabar žengsim į paauglystės penkmetį, ten bus kita istorija. Lengva nebus. Tačiau svarbiausia, labai norim pasakyti visiems Jums AČIŪ.

AČIŪ, draugam ir klientam, kad esat. Mums esat brangiausi. AČIŪ konkurentams, nebrangiausi, bet reikalingi. Atsiprašome, visų ką nenorėdami nuvylėm. Pažadam, pasitaisysim.
Linkim visiems sėkmės! Žinot, sėkmę lemia ne laikas, vieta ar aplinkybės, o Žmogus.

Su pagarba,
iPrint | viskas galima

Naujienų prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas

*Jūsų pašto adresas saugus. Mes nesidalijame jūsų privačia informacija su niekuo. Daugiau apie mūsų privatumo politiką čia.

Mes dirbame su geriausiais

Mūsų kontaktai

Adresas:

Pikulo g. 53,
LT-50282 Kaunas, Lietuva
El. paštas: [email protected]
Buhalterija: [email protected]

Rekvizitai:

UAB UNIKOM
Įmonės kodas: 302449573
PVM kodas: LT100005010310

Bankas:

Bankas: Swedbank
Banko kodas: 73000
Sąskaita: LT307300010118943632