Universali spaudos spaustuvė

Geriausi  spaudos sprendimai nuo 2009

Apie mūsų  Kompaniją

iPrint – spauda, dizainas. Jums galime pasiūlyti visų tipų spaudos produkcijos. Visą spaudos gamybą atliekame patys, nes ji turi būti pagaminta itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Viską, nuo maketo iki galutinio produkto galime padaryti per kelias valandas labai lanksčiu darbo grafiku visom savaitės dienom.

Tarpusiavio bendradarbiavimas - partnerystė paremta ne užsakymų "pateikimu ir įvykdymų", o visų bendrų klientų aptarnavimu kaip savų atsižvelgiant į spaudos tiražo ir tipo poreikius. Tokiu būdų mes pasiekiame maksimalų rezultatą ir kokybę už priimtiniausią kainą klientui.

Džiaugiamės ir norime pasveikinti, kad jau ketvirtus metus iš eilės, esate tarp “Stipriausių Lietuvoje”. Jūsų įmonė UAB „UNIKOM“ pakliūna tarp 6% Lietuvos įmonių, turinčių aukštą mokumo reitingą...

UAB „Creditinfo Lietuva“

MES GAMINAME

Mažų ir didelių tiražų spauda, plačiaformatė spauda, ofsetinė spauda

Profesionalus dizainas, maketavimas. Individualūs sprendimai, vienetiniai gaminiai. Personalizuotų duomenų spausdinimas. Spaudos užbaigimo darbai, laminavimas, segimas, lenkimas, įrišimas ir t.t...

Mūsų tikslas - kuo mažiau teršalų!

Mes jaučiame atsakomybę už aplinką ir skatiname visus rūpintis aplinkosauga. Mūsų veikla pagrįsta darnaus mobilumo samprata, orientuota į ekonomijos ir darbų apimčių augimą nedarant žalos gamtai.

Naujienų Prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienas

*Jūsų pašto adresas saugus. Mes nesidalijame jūsų privačia informacija su niekuo. Daugiau apie mūsų privatumo politiką čia.

Mes dirbame su geriausiais

Mūsų Kontaktai

Adresas:

J. Basanavičiaus al. 5,
LT-50282 Kaunas, Lietuva
El. paštas: [email protected]
Buhalterija: [email protected]

Rekvizitai:

UAB UNIKOM
Įmonės kodas: 302449573
PVM kodas: LT100005010310

Bankas:

Bankas: Swedbank
Banko kodas: 73000
Sąskaita: LT307300010118943632