Firminių aplankų gamyba

Kokių aplankų reikia:

Firminiai ar reklaminiai aplankai jūsų reprezentacijos ir įvaizdžio dalis. Kartoniniai aplankai gaminami skaitmeniniu spaudos būdu, naudojant storą 350 gsm kartoną, kuris dar papildomai laminuojamas, suteikiant jam papildomo standumo ir atsparumo poveikiui. Ypač išskirtinai aplankai atrodo, kuomet naudojamas matinio laminato ir UV lako bei folijos derinys. Pasigaminkite savo produkcijai reklaminių arba firminių aplankų, tai pakels vertę ir virs pelnu. 

Kartoninis aplankas

Kartoninių aplankų gamyba

Sužinokite visus gamybos etapus

Aplankų dizainas

Aplanko vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe turi net keliolika programų su kuriomis profesionaliai sukursime tikrą pakuotės vaizdą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Dėžučių spausdinimas

Aplankų pausdinimas

Ant aplanko atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą.

Dėžučių dizainas

Aplankų projektavimas

Aplanko projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo pakuojamo gaminio, saugumo, reprezentacijos. Mes turime patirtį, išklotines, tačiau užsakovas taria paskutinį žodį.

Dėžučių projektavimas
Dėžučių klijavimas

Aplankų gamyba

Pagal pasirinkimą aplankus greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Laminavimas

Kokius aplankus gaminame?

Kartoniniai suneriami aplankai

Kartoniniai suneriami aplankai

Aplankų skirtumai nėra dideli, atvartų forma, nugarėlės storis arba formatas. Aplankai gaminami su arba be spaudos. Naudojamas kartonas 250-300 gsm, nugarėlės storis pagal poreikį nuo 3 iki 8 mm. Apsaugai siūlome laminatą arba pilną UV laką.

Kartoniniai klijuoti aplankai

Kartoniniai klijuoti aplankai

Gaminame klijuotus aplankus. Vieno klijavimo taško aplankas turi vieną klijuota šoną ir atidaromus viršų bei apačią, pagal pasirinkimą su užraktu arba be jo. Jei aplankas turi kelis klijavimo taškus, jo dugnas būna neatsidarantis. Tokie aplankai skirti pakuoti produktus, kurių svarbi išėmimo kryptis.

Kartoninės prabangūs aplankai

Prabangūs kartoniniai aplankai

Tiek suneriami, tiek klijuojami aplankai gali būti papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Tokie aplankai suteikia papildomos vertės jūsų įpakuojamam produktui.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Kartoniniai aplankai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo kartono iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių ar kartoną

Kartoniniam aplankam spausdinti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Aplankam su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Kartonas popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika standartiškai leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius ar kartonas sudaro tam tikrą penktą spalvą. Papildomai galima naudoti oranžinę ar baltą spalvas. Pospaudiminiam procese galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius kartoninius aplankus jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

Pasirinkite norimą formatą

Gaminame įvairius kartonius aplankus, įmautes, stovus. Populiariausi A4 formato su skirtingo pločios nugarėlėmis.

Kartoninis aplankas

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangipakuote.lt

Pakuotė - jūsų klientas pamilsta jūsų produktą nuo jos.

Reikia tokios, kuri

Padėsim nuobodžias paversti išskirtinėmis.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.