Bloknotų gamyba

Tai puikus būdas mūsų skaitmeniniame pasaulyje pateiktį savo norimą informaciją klasikiniu ir įsimenamu būdu. Prisistatykite savo produkcijos ar veiklos informaciją savo klientams, partneriams ar seminarų dalyviams. Ant bloknotų patogu atspausdinti besikartojantį tekstą, kad jo nereikėtų kaskart perrašinėti, pavyzdžiui, seminaro temos ar reklamą. 

Žmogus žiūri į lentą

Bloknotai

Viskas, kas tik šiais laikais dar užrašoma ranka gali tilpti bloknote. Tai priemonė skirta tiek darbui, tiek reklamai apie save pateikti. Juk niekas gavęs gerą bloknotą mokymų metu ar tiesiog kaip verslo dovaną jo neišmeta, o panaudoja pagal paskirtį. Užsirašyti ranka darbotvarkę, planuojamus darbus ar kontaktus vis dar daugeliui žmonių ne tik priimtina, bet ir neatsiejama jų darbo forma. Mūsų smegenys tiesiog patogiau priima tekstą rašyta ant popieriaus nei monitoriuje. Pasinaudokite proga save pristatyti ir taip.

Bloknotai pavyzdžiai

Bloknotų spausdinimas

MAKETAVIMAS

Bloknotus sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafine programa profesionaliai sukursime vidinius lapelius ir jei reikia viršelį bloknotui.

SPAUSDINIMAS

Bloknotus atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai užlaminuosime, susegsime, įrišime, suklijuosime bloknotus ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Bloknotas – sąsiuvinėlis su nuplėšiamais lapais užrašams, užrašų knygelė, paprastai sudaryta iš tarpusavyje sujungtų puslapių ir viršelio. 
Internetas

Kokie būna bloknotai?

bloknotai

Spirale surišti bloknotai

Spausdinami ant 100% perdirbto 150-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai pilko atspalvio). Pasigaminę ekologišką katalogą jūs siunčiate žinutę savo klientams apie tai, kad jums svarbu gamta ir naudojami resursai.

klijuoti bloknotai

Suklijuoti bloknotai

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 150-250 gsm storio popieriaus, jei reikia pridedamas viršelis iš standesnio popieriaus. Bloknotą suklijuojame klijais, kad būtų galimybė išplėšti nebereikalingus vidinius lapelius.

prabangus bloknotai

Prabangūs bloknotai

Bet korio bloknoto viršelis padengiamas prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Neturite bloknotų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime pasiūlyti įvairių pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau dažnai klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINIS BLOKNOTAS

Bloknotas sudėtas iš daugelio vidinių lapelių ir su arba be viršelio. Vidiniai lapeliai skirti užrašams yra būna liniuoti arba langeliais, tarpusavyje gali būti segami arba klijuojami. Galima naudoti vidinius įdėtinius lapelius, su kalendoriumi arba įmonės veiklos santrauka. Viršelis standesnis rišamas spirale arba priklijuojamas.

PRABANGUS BLOKNOTAS

Kaip ir klasikinis bloknotas, tačiau papildomai jo viršelis padengiamas prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Bloknotų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių

Bloknotam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems bloknotams naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-250 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius bloknotų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

CMYK spalvos

Pasirinkite A4 arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti kataloge išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

Popieriaus formatas

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt

UV lakas ant spaudos

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.