Brošiūross

Brošiūrų gamyba

Brošiūros - tai informacinis leidinys su viršeliu, gali būti susegtas arba ne. Galite rinktis iš eilės popierių ant ko brošiūras norite atsispausdinti. Perdirbto popierius panaudojimas brošiūros gamyboje siunčia jūsų klientui žinutę apie jūsų ekologiškumą. Su UV laku ir iškilia žinute pasieksite įspūdžio efektą. Brošiūroje informacija būtina pateikti susistemintą ir akcentuotą. Tvarkingo maketavimo dėka išlaikysite firminį stilių, lengvai išryškinsite savo produktus ar paslaugas. Klientai norintys įsigilinti į gaminių charakteristikas brošiūrose galės rasti pakankamai informacijos, o kokybiškos iliustracijos dar labiau pabrėš gerąsias savybes.

Brošiūrų spausdinimas

BROŠIŪRŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime tikrą bukletą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

BROŠIŪRŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

BROŠIŪRŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Kokias brošiūras gaminame?

Mes esame lankstūs, todėl galime pagaminti bukletus pagal jūsų viziją, misiją ar norus.

Ekologiškas brošiūras

Brošiūras spausdinami ant 100% perdirbto 150-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio). 

Prabangias brošiūras

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Klasikines brošiūras

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 130-250 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir standesnį viršelį naudojant storesnį Focus Card, GenYous arba Craft popierių.

bukletas ekologiskas

Svarbu žinoti prieš užsakant

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau bukletas ar brošiūra yra išskirtinis produktas ir klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Susikurkite savo elektroninį bukletą, kurį galėsite naudoti savo internetiniame puslapyje, siųsti el. paštu ar įkelti į socialinius tinklus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.