Bukletų maketavimas, gamyba, spausdinimas

Bukletai

Bukletai naudojami įvairiose situacijose. Verslas ar privatūs asmenys, bet kokioje veikloje gali išnaudoti bukletus informacijai ar reklamai apie paslaugas ar produktus. Tikrai ne visi ir ne visose situacijose, puola informacijos ieškoti internete. Kartais taip gera ir malonu paskaityti iliustruotą tekstą ant popieriaus.

Reklaminiai bukletai

Reklaminiai ar informaciniai bukletai labai puiki klientų visuomenės informavimo priemonė apie renginius, parodas, keliones. Tai trumpa agenda, kurioje žmonės randą glaustą ir suprantamai pateiktą informaciją.

Bukletų spausdinimas

BUKLETŲ MAKETAVIMAS

Bukletą sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime tikrą bukletą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

BUKLETŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime bukletus aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

BUKLETŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Bukletas [angl. booklet — knygelė, brošiūra], viename popieriaus lape išspausdintas ir sulankstytas, net nesusegtas leidinys, pvz., trumpas kelionės vadovas, reklaminis, informacinis lapelis.

Kokius bukletus gaminame?

Ekologiški bukletai

spausdinami ant 100% perdirbto 150-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio). Pasigaminę ekologišką brošiūrą jūs siunčiate žinutę savo klientams apie tai, kad jums svarbu gamta ir naudojami resursai.

Klasikiniai bukletai

spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 130-250 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir standesnį viršelį naudojant storesnį Focus Card, GenYous arba Craft popierių.

Prabangūs bukletai

kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Neturite bukletų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę bukletų pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau bukletas nuolatos  kažkiek išskirtinis produktas ir klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Susikurkite savo elektroninį bukletą, kurį galėsite naudoti savo internetiniame puslapyje, siųsti el. paštu ar įkelti į socialinius tinklus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Gaminame Kaune, tačiau siunčiame visur Lietuvoje. Dirbame su DPD, OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Bukletų gamyba detaliai

Pasirinkite popierių

Bukletam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems bukletam, naudojame perdirbtą popierių su pilku atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius brošiūrų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

CMYK

Pasirinkite A4 arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti buklete išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi brošiūrą ar jos viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

Formatas

Verslas

UV lako pagalba išryškinsite savo produktus iki 3D pojūčio.

UV spaudos pavyzdys

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.