Bukletai

Reklaminiai bukletai

Reklaminiai ar informaciniai bukletai labai puiki klientų visuomenės informavimo priemonė apie renginius, parodas, keliones. Tai trumpa agenda, kurioje žmonės randą glaustą ir suprantamai pateiktą informaciją.

bukletas

Bukletų spausdinimas

Bukletai naudojami įvairiose situacijose. Verslas ar privatūs asmenys, bet kokioje veikloje gali išnaudoti bukletus informacijai ar reklamai apie paslaugas ar produktus. Tikrai ne visi ir ne visose situacijose, puola informacijos ieškoti internete. Kartais taip gera ir malonu paskaityti iliustruotą tekstą ant popieriaus.

Bukletų gamyba

BUKLETŲ MAKETAVIMAS

Bukletą sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime tikrą bukletą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

BUKLETŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime bukletus aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

BUKLETŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Kokius bukletus gaminame?

Mes esame lankstūs, todėl galime pagaminti bukletus pagal jūsų viziją, misiją ar norus.

Segtus kabėmis

Nuolat atnaujiname savo įrangą, todėl dabar bukletus segtus kabėmis galime pagaminti ypač greitai, taip pat segimas yra atliekamas kokybiškiau.

Klijuotus

Klijuoti bukletai yra mėgstami dėl savo modernios ir gražios išvaizdos. Mūsų įranga leidžia gaminti klijuotus bukletus, todėl norėdami susisiekite žemiau esančias kontaktais.

Klijuoti bukletai

Rištus spirale


Standartiniai bukletai rišti spirale vis dar mėgstami daugelio klientų. Šie bukletai yra lengvai vartomi ir ganėtinai patogūs. 

bukletas ekologiskas

Bukletų gamyba detaliai

Pasirinkite popierių

Bukletam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems bukletam, naudojame perdirbtą popierių su pilku atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius brošiūrų viršelius jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

CMYK

Pasirinkite A4 arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti buklete išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi brošiūrą ar jos viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. Daugiau apie formatus rasite formatų puslapyje.

Formatas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.