Dėžučių  gamyba, spausdinimas

Pasirinkite, kokių reikia:

Tai, tai ką pirkėjas pirmiausia įvertina jūsų gaminyje. Sutikite firminė dėžutė pakelia arba sumažina produkcijos vertę, be abejo ir jūsų pelną. Ne veltui brangius produktus pasaulio didieji gamintojai pakuoja į prestižines ir elegantiškas firmines dėžutes.

Kartoninė dėžutė su folija ir UV laku

Dėžutės

Sužinokite visus dėžučių gamybos etapus. Ieškote dėžučių gamintojo? Užsisakykite šiandien.

Dėžučių dizainas

Dėžučių vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe turi net keliolika programų su kuriomis profesionaliai sukursime tikrą pakuotės vaizdą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Dėžučių dizainas

Dėžučių spausdinimas

Ant dėžučių atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą.

Dėžučių dizainas

Dėžučių projektavimas

Firminių dežučių projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo pakuojamo gaminio, saugumo, reprezentacijos. Mes turime patirtį, išklotines, tačiau užsakovas taria paskutinį žodį.

Dėžučių projektavimas
Dizainas pagal pakuojamą objektą

Dėžučių gamyba

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Dėžučių spausdinimas

Kokias firmines dėžutes gaminame?

Mobirise

Kartoninės dėžutės be klijavimo, suneriamos

Gali būti su arba be spaudos. Jei biudžetas itin mažas ir riekia paprastam supakavimui galime pasiūlyti iš kartono iškirstas ir suneriamas pakavimo dėžutes. Tokios dėžutės neturi klijavimo taškų ir yra pačios pigiausios. Kiek brangesnės būtų su spauda ant tam tikrų kartono vietų.

Mobirise

Kartoninės 1 arba 3 klijavimo taškų dėžutės

Gaminame vieno arba trijų taškų klijavimo dėžutes. Vieno klijavimo taško dėžutės turi vieną klijuota šoną ir atidaromus viršų bei apačią, pagal pasirinkimą su užraktu arba be jo. Jei dėžutė turi tris klijavimo taškus, jos dugnas būna suneriamas ir neatsidarantis. Tokios dėžutės skirtos pakuoti produktus, kurių išėmimo kryptis yra svarbi.

Mobirise

Prabangios kartoninės dėžutės

Tiek suneriamos, tiek klijuojamos dėžutės gali būti papildomai padengiamos prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Tokios dėžutės suteikia papildomos vertės jūsų įpakuojamam produktui ir klientui suteikia pasitenkinimo jausmą.

Neturite dėžutės maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME FORMĄ

Viskas prasideda nuo pakuojamo produkto. Turime sukurti tūrį į kurį pakuosime jūsų gaminį. Tai jis užduoda kokybės reikalavimą bei preliminarų biudžetą. Produkto fiziniai matmenys ir apsauga nuo išorinio poveikio, vieni pagrindinių kriterijų parenkant kartoną ir tvirtinimo taškus. Firminės dėžutės forma gali atkartoti pakuojamą daiktą arba būti stačiais kampais. Papildomi veiksniai, tai kliento pageidavimai dėl tam tikrų detalių: langeliai ar ornamentai. 

SUKURSIME DIZAINĄ

Kai turime pakuotės formą, tuomet jam reikia rūbo - dizaino. Čia jau atsižvelgiame į produkto paskirtį, firmos gaminančios produktą firminį stilių ar spalvingumą. Dizaineriai pasiūlo keletą variantų jūsų apsiprendimui, kurie išdėlioti atkartojant jūsų dėžutės formą. Jei norima pabrėžti gaminio vertę ar net ja pakelti, būtina numatyti prabangią pakuotės išorę su UV lako ir folijos elementais.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, kartono, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir kirtimo formos.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 5-10 darbo dienų. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant dėžutės kirtimo formai.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 5-10 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant dėžutės kirtimo formai.

PER KURJERIUS

Dėžutes gaminame Kaune. Tačiau siunčiame per DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

ĮPRASTA DĖŽUTĖ

Įprasta firminė kartoninė dėžutė būna suneriama arba klijuojama. Jei suneriama, tuomet jos standumas paremtas susikišančiomis atvartėlėmis. Jei dėžutė klijuota, 1 arba 3 taškuose tuomet, suklijuotos briaunos suteikia standumą ir prilaikymą.

PRABANGI DĖŽUTĖ

Kaip ir įprasta firminė dėžutė papildomai padengiama prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Dėžutės detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo kartono iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių ar kartoną

Kartoninėm firminėm dėžutėm gaminti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Ekonomiškoms dėžutėms siūlome mikrogofrą arba dekoratyvinį gofruotą kartoną. Jie gali būti baltos, rudos arba juodos spalvos. Dėžutėms su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Kartonas, popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika standartiškai leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius ar kartonas sudaro tam tikrą penktą spalvą. Papildomai galima naudoti oranžinę ar baltą spalvas. Pospaudiminiam procese galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtines kartonines firmines dėžutes jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

CMYK spalvingumas

Pasirinkite norimą formatą

Gaminame įvairių konstrukcijų ir dydžių firmines kartonines dėžutes. 

Kartoninės dėžutės pavyzdžiai

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Spauda su UV laku

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.

Mobirise

Sales

Click blue "Gear" icon in the top right corner to hide/show buttons, text, title and change the block background.

Mobirise

Finance

Click blue "Gear" icon in the top right corner to hide/show buttons, text, title and change the block background.

Mobirise

Operations

Click blue "Gear" icon in the top right corner to hide/show buttons, text, title and change the block background.