Didelių plakatų spausdinimas, gamyba

Informacinė lenta

Dideli plakatai

Kad ir kokia veikla užsiimate, tiks daugeliui: produkcijos ar paslaugų pristatymas; nuotrauka; paslaugų ar prekių kainynas; renginio agenda; žemėlapis; seminaro dienotvarkė. Bet kokia informacija gali tilpti į plakatą.

Plakatai

Plačiaformačių plakatų spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų plakatą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, produktus.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, sulaminuosime, įdėsime į rėmelį arba pakabinimą, tereikia atsiimti.

Kokius plačiaformačius plakatus siūlome?

Plakatai

Stačiakampės formos

Spausdinami ant ofsetinio 150-200 gsm pusiau blizgaus popieriaus.

Plakatai su aliuminiu click tipo rėmeliu

Su aliuminiu rėmeliu

Spausdinami ant ofsetinio 150-200 gsm popieriaus. Rėminami į klik tipo aliuminį rėmelį su UV filtru. Dydžiai A4, A3, A2 ir A1.

Plakatai

Su pakabinimu

Spausdinami ant ofsetinio 150-200 gsm popieriaus. Pridedamas pakabinimo laikiklis.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau jūs greičiausiai vis tiek norėsite susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės sugalvoti išdėstymą, parinks nuotraukas, sutvarkys tekstą.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Plakatai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki formato

Pasirinkite popierių

Dideliem plakatam spausdinti naudojame ruloninį Easy Jet Satin 150-200 gsm pusiau blizgų popierių. 

Popierius rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Pasirinkite bet kokį iki 160 cm pločio

Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 50 m ilgio lapą, taigi viskas kas telpa į šį formatą gali būti jūsų plakatas, tačiau daugumoje vyrauja A2, A1, A0 dydžiai.

Popieriaus formatai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.