Fotodrobių gamyba, spausdinimas

Fotodrobės:

Visiškai tuščia siena atrodo išties nykiai. Šiais laikais labai populiaru ant sienų kabinti aukštos kokybės fotografijas. Geriausiai šiam tikslui tinka peizažai ar nuotraukos iš kelionių ar šventinės akimirkos. Didelio formato nuotrauką geriausia atspausdinti ant drobės ar plastiko kuriuos vėliau galima įrėminti. Fotodrobės - tai nelabai senai atsiradęs interjero dekoravimo elementas, vertinamas kaip puiki alternatyva tapybai. Džiugu, nes ši naujovė visų sutikta labai palankiai, būdama išskirtinė grožiu ir meniškumu. 

Foto drobės pavyzdžiai
Nuotrauka ant drobės Interjero lipdukų gamyba

Geriausi sienų dekoravimo sprendimai

Nuotraukos ant drobės

Džiugu, nes šis dekoras išskirtinis grožiu ir meniškumu..

Lipdukai ant sienos

Tai dar vienas itin paprastas, tačiau be galo įdomus dekoravimo būdas.

Foto tapetai

Šis dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius.

Stiklų dekoravimas

Dekoruoti galima langus, stiklines pertvaras ir t.t...

Fotodrobių gamyba

Drobė, tai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, pagaminta iš medvilnės. Fotodrobės, bet kuriam namų kampeliui suteiks jaukumo ir išskirtinio grožio. Paveiksle ant drobės galima spausdinti bet kokį vaizdą, tai gali būti skaitmeninis atvaizdas, senų laikų fotografija, koliažas ar net šaržas.

Foto drobės media

Drobė, tai stiprios medžiagos audinys su faktūriniu paviršiumi, pagaminta iš medvilnės.
Spaudai ant drobės naudojame 100% natūralią 400 g/m2 drobę skirtą reprodukcijoms ar įrėminimui. 
Natūrali drobė yra ekologiška, tinka net ir alergiškiems žmonėms. Spauda ant drobės padengta specialiu laku neblunka, atspari valymui, negelsta ir yra ilgaamžė.

Roll up media

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Drobė sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Pasirinkite bet kokį

Mūsų siūlomi mobilūs stendai yra įvairių dydžių. Standartiniai galimi dydžiai yra: 30x40 cm, 40x80 cm, 50x70 cm, 60x90 cm, 80 x 120 cm, 120x60 cm, 150x100 cm, 180x120 cm ir t.t... 
Galite rinktis bet kokį savo dydį. Pagaminsime porėmį, atspausdinsime ir surėminsime.

Drobių dydžiai

Suneriami porėmiai 

Drobėms rėminti naudojame itin patvarius suneriamus porėmius, kurie gaminami iš lietuviško medžio su specialiomis kampų tvirtinimo jungtimis. Tokie suneriami porėmai neturi standžių jungčių, todėl net ir po ilgo laiko juos galima nesunkiai patempti, kad drobė atrodytų idealiai ištempta. Drobės porėmo gylis yra 2-4 cm. Paveikslą galima tiesiog pastatyti ant žemės arba stalelio, kas atrodys labai stilingai. Paveikslui papildomai galima uždėti ir išorinį rėmą. 

Drobių porėmiai

Fotodrobių dydžiai

 * Kainos pateiktos, be retušavimo, lakavimo ir pristatymo kainos.

PORĖMIO FORMASANTYKIS FORMATAS (cm) KAINA (EUR su PVM)
Stačiakampė forma2:340 x 6025
Stačiakampė forma2:350 x 7033
Stačiakampė forma2:360 x 9045
Stačiakampė forma2:380 x 12065
Stačiakampė forma2:3100 x 15085
Stačiakampė forma2:3120 x 18098
Stačiakampė forma2:3120 x 220119
Kvadratinė forma1:180 x 8045
Kvadratinė forma1:1100 x 10065
Kvadratinė forma1:1120 x 12079
Panoraminė forma16:940 x 8032
Panoraminė forma16:950 x 10045
Panoraminė forma16:960 x 12079
Panoraminė forma16:9100 x 200115

Fotodrobių maketavimas ir gamyba

Nieko tokio, pasiūlysime mes arba pasirinkite iš interneto

PASIŪLYSIME SAVO STILIŲ

Foto drobės gali būti labai įvairios. Pasiūlysime drobių kolekcijas, dizainerės patars kaip galite išskirtinai papuošti savo namų ar verslo interjerą. Daugiau įdėjų ir nuotraukų galerijas rasite čia http://interdeko.lt/nuotraukos.

RETUŠUOSIME JŪSŲ NUOTRAUKAS

Jei reikia retušuosime jūsų turimas nuotraukas. Norint atspausdinti pakankamai aukštos kokybės foto drobę, nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456x2345 pikselių ir ne mažesnės, nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis, tokiu atveju turėtų būti ne mažesnis, nei 5 Mb. Dėmesio, kuo nuotraukos raiška (tuo pačiu ir jos dydis Mb) didesnė tuo spaudos kokybė geresnė!

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune. Siunčiame per kurjerius DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

PAPILDOMAS LAKAVIMAS

Lakavimas specialiu laku skirtas papildomai apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, taip pat nuo drėgmės, dulkių ar iššorinių defektų. Lakavimas turi ir estetinio vaizdo įtaką. Lakuotas spaudas atrodo sodresnis ir "gyvesnis". Rekomenduojame rinktis jei norite išbaigtesnio produkto.

INTERDEKO.LT

Neabejokite, fotodrobės puiki originali ir asmeniška dovana Jūsų draugui.

Mobirise

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.