Fototapetai

Kovok už savo svajones ir tavo svajonės kovos už tave.

P. Coelho

Mobirise

Fototapetai pagal užsakymą

Foto tapetai - tai ypatingas ir išskirtinis, bet kokios patalpos dekoravimo būdas. Dažnu atveju, Jums sunku išsirinkti iš parduotuvėse siūlomų foto tapetų asortimento, o be to norisi individualios išskirtinės interjero dekoracijos. Ant foto tapeto puikiai dera gamtos vaizdai, peizažai, nuotraukos, taip pat tai gali būti erdvinis 3D vaizdas, kuris atrodys itin originaliai, jaukiai, bei dvelks elegancija. Šis dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius. Viskas ko Jums reikia, tai išsirinkti savo norima vaizdą, nes tai sunkiausia.Fototapetai pagal užsakymą. Jūsų išsirinktą nuotrauką mes kokybiškai paversime į foto tapetą. Šis sienų dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius. Foto tapetai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuojame ilgalaikę kokybę ir išskirtinumą ir grožį. Foto tapetus galite pasirinkti pagal Jums tinkamus išmatavimus. Gamybos metu fototapetams spausdinti naudojame vandens pagrindo pigmentinius dažus su dirbtiniu polimeriniu tirpikliu vadinamu lateksu. Šie dažai reikalauja kitokios spausdinimo technologijos. Fototapetai atspausti latekso dažais yra bekvapiai, ekologiški jūsų gyvenamame interjere. Šie dažai turi higienos sveikatos sertifikatus. Latekso dažai neturi sunkiųjų metalų, todėl yra laikomi netoksiškais, gamtai draugiškais dažais.

Foto tapeto media

Fototapetų spaudai vidaus interjerui ir komerciniams patalpoms pritaikytą medžiagą, kurios svoris 200 g/m2. Medžiagos plotis 130 cm., ilgis neribojamas.

Spaudos kokybė puiki, paviršius tvirtas, plaunamas, atsparus įbrėžimams, lengvai montuojamas. Medžiaga turi „Euroclass“ EN13501 atsparumo ugniai atitiktį (būtina viešosioms erdvėms) net ir su spaudos dažais. Ekspertų pasirinkimas aukšto lygio skaitmeninio interjero projektams visoje ES. 

Neaustinės medžiagos pagrindas - stabilumas ir patogumas. Jokio tempimo ar susitraukimo nei spausdinant, nei montuojant ant sienos. 

Roll up media

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Fototapetas sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Pasirinkite bet kokį

Mūsų siūlomi fototapetai gali būti įvairių dydžių. Medžiagos rulono plotis 130 cm, ilgis 30 metrų. 
Galite rinktis bet kokį savo dydį. Atspausdinsime, supjausime, jei reikia išpjausime tam tikras detales.

Drobių dydžiai

Specifinis klijavimas 

Norime atkreipti dėmesį, kad gaminame fototapetus pagal individualius poreikius, tai reiškia kad tai nėra masinio gamybos proceso rezultatas, todėl mūsų gaminamus tapetus negalima tiesiogiai lygininti su prekybos centruose siūlomais (pvz. Senukuose). Tapetai gaminami ant aukštos kokybės popieriaus, kurie gali būti valomi. Tapetų dydis atitinka jūsų užsakymą, tačiau fototapetai spausdinami su apipjovimo užlaidomis iš visų pusių tam atvejui, kad kompensuoti sienų nelygumus ir svarbiausia, tiksliai suleisti vaizdo taškus. To pasekoje, mūsų pagamintus fototapetus reikia klijuoti kiek kitaip nei tapetus pirktus prekybos centruose! Vienas ir pavyzdžių pateiktas šiame filmuke http://www.youtube.com/watch?v=GLL1vOrV5Qo. Tapetai bus apipjaunami tiesiai ant sienos klijavimo metu!

Tam, kad nesugadinti viso bendro darbo ir neprarasti pinigų, mes visada rekomenduojame pasinaudoti profesionalių tapetų klijuotojų paslaugomis!

Drobių porėmiai
Nuotrauka ant drobės Interjero lipdukų gamyba

Geriausi sienų dekoravimo sprendimai

Nuotraukos ant drobės

Džiugu, nes šis dekoras išskirtinis grožiu ir meniškumu..

Lipdukai ant sienos

Tai dar vienas itin paprastas, tačiau be galo įdomus dekoravimo būdas.

Foto tapetai

Šis dekoravimo būdas patenkins net ir išrankiausius poreikius.

Stiklų dekoravimas

Dekoruoti galima langus, stiklines pertvaras ir t.t...

Neturite fototapetų maketo?

Nieko tokio, pasiūlysime mes arba pasirinkite iš interneto

PASIŪLYSIME SAVO STILIŲ

Foto tapetai individualiai jūsų interjerui. Pasiūlysime tapetų kolekcijas, dizainerės patars kaip galite išskirtinai papuošti savo namų ar verslo interjerą. 

RETUŠUOSIME JŪSŲ NUOTRAUKAS

Jei reikia retušuosime jūsų turimas nuotraukas. Norint atspausdinti pakankamai aukštos kokybės foto drobę, nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456x2345 pikselių ir ne mažesnės, nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis, tokiu atveju turėtų būti ne mažesnis, nei 5 Mb. Dėmesio, kuo nuotraukos raiška (tuo pačiu ir jos dydis Mb) didesnė tuo spaudos kokybė geresnė!

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-4 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

PAPILDOMAS LAKAVIMAS

Lakavimas specialiu laku skirtas papildomai apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, taip pat nuo drėgmės, dulkių ar iššorinių defektų. Lakavimas turi ir estetinio vaizdo įtaką. Lakuotas spaudas atrodo sodresnis ir "gyvesnis". Rekomenduojame rinktis jei norite išbaigtesnio produkto.

INTERDEKO.LT

Fototapetai pagražina ne tik sienas, bet ir sielas.

Fototapetasi iš interdeko.lt
Fototapetų spausdinimas ir gamyba

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.