Grindų lipdukai

Grindų lipdukai ypač populiarūs biuruose ar prekybos centruose, norint suteikti tam tikrą informaciją. Taip pat jie yra naudojami mokykluose ar darželiuose. Jie yra padengt ispecialiu šiurkščiu laminatu, kad apsaugotų nuo didelės trinties ir būtų neslidūs. Grindų lipdukus galime pagaminti įvairaus dydžio, todėl tikrai surasime sprendimą jums. Lipdukų gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintus lipdukus pristatome visoje Lietuvoje.

Lipdukų spausdinimas

Grindų lipduko gamyba

Grindų lipdukai yra spausdinami ant įprastų plėvelių - blizgios, matinės, su pastiprintais klijais arba paprastais (dėl laminato galutinis efektas visada lieka matinis). Atspausdinus jie yra ploteriuojami, o vėliau klijuojamas grindinis laminatas, kuris yra atsparesnis išoriniams veiksniams negu įprasti laminatai, taip pat šiurkštus jo paviršius apsaugo nuo nelaimių paslystant. Užklijavus grindinį laminatą, lipdukas vėl dedamas ploteriavimui. Galime pagaminti įvaiurs didžio lipdukus, kurie klijuojami ant grindų. Kilo klausimų? Skambinkite, visada patarsime.

Lipdukų klijavimas

Neturite grindų lipdukų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Grindų lipdukai platus produktas, gali būti labai įvairus. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune. Siunčiame per DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Grindų lipdukų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Lipdukų media

Grindų ipdukai media dažnaiusiai būna blizgi arba matinė plevelė. Kokia plėvelė rinksitės skirtumo nėra, nes grindinio lipduko laminatas vistiek suteiks matinį efektą. Grindinio laminato tipai yra keli, didesnio šiurkštumo ir mažesnio. 

Popierius rulonuose

Lipdukų spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Lipdukų formatas

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Lipdukų ploteriavimas, lazeriavimas

Kiekvienas lipdukas turi tam tikrą formą, kuri gaunama plėvelę ploteriuojant arba kitais žodžiais pjaustant. Mūsų įranga plėvelę pjausto ploteriu arba lazeriu, priklausomai nuo gaminamos produkcijos ir spaudos mašinos. Ploteriavimą atliekame su specialia įranga po lipdukų spausdinimo. Ploteriuoti galime įvairius lipdukus, su spauda arba be jos, iš spalvotų, metalizuotų ar laminuotų plėvelių.

Lipdukų ploteriavimas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.