Firminės įmautės, jų gamyba

Pasirinkite, kokių reikia:

Tai, tai ką žmogus liečia, vertina ir prisimena. Sutikite, bet kokia pakuotė, nesvarbu ar tai maišelis, aplankas ar įmautė pakelia arba sumažina emociją, o tai įvaizdis, prestižas ir jūsų pelnas. 

Kartoninės įmautės

Kartoninių įmaučių gamyba

Sužinokite visus gamybos etapus

Dizainas

Įmautės vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe turi net keliolika programų su kuriomis profesionaliai sukursime tikrą pakuotės vaizdą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Dėžučių spausdinimas

Spausdinimas

Ant įmautės atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą.

Dėžučių dizainas

Projektavimas

Įmautės projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo pakuojamo gaminio, saugumo, reprezentacijos. Mes turime patirtį, išklotines, tačiau užsakovas taria paskutinį žodį.

Dėžučių projektavimas
Dėžučių klijavimas

Gamyba

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulaminuosime, iškirsime, suklijuosime, uždėsime UV laką ar foliją ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Laminavimas

Neturite maketo ar kirtimo formos?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME FORMĄ

Viskas prasideda nuo idedamo daikto. Turime sukurti tūrį į kurį pakuosime jūsų gaminį. Tai jis užduoda kokybės reikalavimą bei preliminarų biudžetą. Produkto fiziniai matmenys ir apsauga nuo išorinio poveikio, vieni pagrindinių kriterijų parenkant kartoną ir tvirtinimo taškus. Aplanko forma gali atkartoti pakuojamą daiktą arba būti stačiais kampais. Papildomi veiksniai, tai kliento pageidavimai dėl tam tikrų detalių: langeliai ar ornamentai. 

SUKURSIME DIZAINĄ

Kai turime pakuotės formą, tuomet jam reikia rūbo - dizaino. Čia jau atsižvelgiame į produkto paskirtį, firmos gaminančios produktą firminį stilių ar spalvingumą. Dizaineriai pasiūlo keletą variantų jūsų apsiprendimui, kurie išdėlioti atkartojant jūsų aplanko formą. Jei norima pabrėžti gaminio vertę ar net ja pakelti, būtina numatyti prabangią pakuotės išorę su UV lako ir folijos elementais.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, kartono, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir kirtimo formos.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 5-10 darbo dienų. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant dėžutės kirtimo formai.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 5-10 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant dėžutės kirtimo formai.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune. Tačiau per kurjerius DPD ar OMNIVA siunčiame į visus Lietuvos miestus. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

ĮPRASTAS APLANKAS

Įprasta kartoninis aplankas būna suneriamas arba klijuojamas. Jei suneriamas, tuomet jos standumas paremtas susikišančiomis atvartėlėmis. Jei aplankas klijuotas, 1 arba 3 taškuose tuomet, suklijuotos briaunos suteikia standumą ir prilaikymą.

PRABANGUS APLANKAS

Kaip ir įprastas aplankas papildomai padengiamas prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Kokias įmautes gaminame?

Kartoninės suneriamos įmautės

Kartoninės suneriamos įmautės

Įmautės skirtos gaminių daliniam supakavimui, dažnu atveju tam tikros informacijos prilaikymui. Skiriasi jų atvartų forma, sunerimai, dydis. Dažniausiai įmautės gaminamos su spauda ant viršaus. Naudojamas kartonas 250-300 gsm. Apsaugai siūlome laminatą arba pilną UV laką.

Kartoninės suklijuojamos įmautės

Kartoninės klijuojamios įmautės

Gaminame klijuotus aplankus. Vieno klijavimo taško aplankas turi vieną klijuota šoną ir atidaromus viršų bei apačią, pagal pasirinkimą su užraktu arba be jo. Jei aplankas turi kelis klijavimo taškus, jo dugnas būna neatsidarantis. Tokie aplankai skirti pakuoti produktus, kurių svarbi išėmimo kryptis.

Kartoninės prabangios įmautės

Prabangios kartoninės įmautės

Tiek suneriami, tiek klijuojami aplankai gali būti papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Tokie aplankai suteikia papildomos vertės jūsų įpakuojamam produktui.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Kartoninės įmautės detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo kartono iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių ar kartoną

Kartoninėm įmautėm spausdinti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Aplankam su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Kartonas popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika standartiškai leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius ar kartonas sudaro tam tikrą penktą spalvą. Papildomai galima naudoti oranžinę ar baltą spalvas. Pospaudiminiam procese galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinias kartonines įmautes jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

Pasirinkite norimą formatą

Gaminame įvairias kartonines įmautes, aplankus ir stovus. Nėra standarto, viskas pagal individualius poreikius ir pageidavimus.

Kartoninės įmautės

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.