Informacinių lentelių gamyba

Informacinių lentelių gamyba iPRINT spaustuvėje greitai ir kokybiškai. Turėdami naujas galimybes galime tiesiogiai atspausdinti įvairią informaciją ant PVC plastiko, kartono, organinio stiklo, aliuminio kompozito, medienos plokščių ar kitos norimos medžiago

Galime spausdinti 6 spalvomis ir reikalui esant pridėti papildomą BALTĄ spalvą.

Spalvingumas

Galime tiesiogiai spausdinti ant įvairiausių medžiagų, neatsižvelgiant į jų spalvą. Turėdami baltą spalvą galime spausdinti ir ant juodo plastiko.

Medžiagų įvairovė

HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere.

Ekologija

Reklaminių lentelių spausdinimas

Informacinės lentelės

Bet kokiam verslui reikia žinomumo. Reklaminiai stendai arba informacinės nuorodos tikrai padės tai pasiekti. Pasigaminkite nuo mažo informacinio ženkliuko iki didelio reklaminio stendo ar iškabos ir Jus tikrai pastebės. Lengviau ras kabineto numerį, privažiavimo keliuką arba parkavimo vietą. Reklamuokite savo verslą, paslaugas arba prekyba stilingai ir matomai.

Reklaminės lentelės

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią lentelę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, užklijuosime, išpjausime, paruošime tvirtinimui, atvažiuosime ir jei reikia instaliuosime jūsų vietoje.

Kokias informacines lenteles gaminame?

Informacinės lentos

Nuo didelio iki mažo. Informuokite savo klientus apie produkciją visur kur tik įmanoma. Stendus gaminame iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito ar putų polistirolio.

Informacinės nuorodos

Padėkite savo klientams jus surasti. Informuokite apie savo paslaugas ir produktus. Informacinės nuorodos padeda rasti ne tik įėjimą bet ir padidinti pardavimus.

Informaciniai stoveliai

Galite reklamuoti savo produkciją bet kur. Jei tik jūsų produktas tinkamas ir stoveliui randate vietą jau puse darbo padaryta. Informaciniai stoveliai gaminami iš gofro kartono, PVC plastiko, organinio stiklo, putų polistirolio.

Kitos lentelės su spadua

Galime pagaminti įvairias lenteles skirtas reklamai, informacijai ar interjerui. Su HP Latex R2000 spausdintuvo pagalba galime spausdinti ant įvairiausių medžiagų,. Medžiaga gali turėti faktūrą, bet svarbu, kad visas medžiagos plotas būtų lygus ir neišlenktas.

Lentelių gamybos specifikacijos

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Didelis medijos pasirinkimas

Mes galime atspausdinti ant įvairių medžiagų: PVC plastiko, aliuminio kompozito plokščių, organinio stiklo, kartono, putų polisterolio plokščių, medienos plokščių ir daugeli kitų.  Medžiagos gali būti įvairių spalvų, nes galime spausdinti su papildoma balta spalva.

spausdinimas ant medziagos
Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas, taip pat papildomai galime pridėti BALTĄ spalvą, kuri leidžia spausdinti ant tamsių medžiagų.  

Spalvų paletė CMYK + LCLM
Neapsiribokite standartiniu formatu

Gaminio forma nebėra ribojama, galime išpjaustyti įvairias netaisyklingas formas. Vientiso gaminio formatas ribojamas pagal media medžiagą iš kurio gaminamas. Daugelis jų matomai dėl transportavimo gaminami 200x300 cm dydžio. Taigi jūsų reklama dalinai apribota iki pastarojo dydžio.

Popieriaus formatai
Kita

Spauda ant plokščio paviršiaus yra su pecialiu sluoksniu, kuris apsaugo spaudą, bet jeigu norite stipresnės apsaugos, spaudą laminuojame su specialiu laminatu. Hp Latex spausdinimo būdas yra laikomas draugišku aplinkai, todėl ši spauda neskleidžia nemalonaus kvapo, taip pat daž-nai naudojama namų interjere.

UV filtras laminatas

Neturite informacinių lentelių dizaino?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Informacinės lentelės gali būti labai įvairios. Tai durų numeris, krypties rodyklės ar informacija apie paslaugas. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu informacinės lentelės atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų informacinių lentelių kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

informacinių lentelių gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-4 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais  informacines lenteles siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.