HP Latex r2000 spausdintuvas

Naujas Hp Latex R2000 spausdintuvas

Aukštos kokybės spausdintuvas, kurio maksimalus spaudos plotas yra 2,45 metro. Šis spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės arba plokščios medžiagos. Vienas iš pagrindinių šio spausdintuvo privalumų yra spausdinti ant įvairių medžiagų neprarandant kokybės. Naudodami šį spausdintuvą mes galime spausdinti ant įprastų ruloninių medžiagų, kartono, PCV plastiko, organinio stiklo, aliuminio kompozito, medienos ar kitų plokščių medžiagų. Medžiagos spalva nėra svarbu, nes šis spausdintuvas turi papildomą baltą spalvą, kurios pagalba galime spausdinti ir ant tamsios medžiagos.

Kodėl HP Latex R2000?

HP Latex spauda puikiai tinka interjero detalėms, automobilio apklijavimo, reklaminių stendų, informacinių lentelių ar kitiems spausdiniams gaminti. Jo spauda yra aukščiausios kokybės, spausdinant spauda yra uždengiama papildomu permatomu apsaugos sluoksniu.

  • HP Latex spausdintuvas naudoja 7 spalvas (papildomai LM, LC ir baltą spalvą.). Baltos spalvos pagalba galime spausdinti net ir ant juodos medžiagos su paveikslėliu. Šis spausdinimo būdas pralenkia šilkografiją, kurios būdų neįmanoma atspausdinti nuotraukų ar sudėtingų piešinių.
  • HP latex spausdintuvas gali spausdinti ant ruloninės ir plokščių medžiagų. Todėl galime gaminti įvairias kartonines dėžutes, reklaminius stendus parduotuvės ir kitą įvairią produkciją. Nuo šiol galime pagaminti beveik visą reklaminę spaudos produkciją.
  • HP latex spausdintuvo rašalai yra draugiški aplinkai ir neskleidžia jokio kvapo, todėl šią spaudą saugiai galima naudoti interjere. Šis rašalas nėra degus, neturi savo sudėtyje nikelio, neturi pavojingų oro teršalų. Hp Latex rašalas turi du aplinkos apsaugos sertifikatus, ECOLOGO ir GREENGUARD.
Scroll to Top