Kabokšlių gamyba

Kaip padidinti pardavimus prekybos centre? Informuoti klientus tieisog ant prekės? Kabokšliai tinka puikiai. Leidžia pateikti svarbią ir įsimenamą informaciją apie produkto naudojimą ar svarbius ekspolatacinius reikalavimus. Tam tinka visos priemonės kabokšliai yra įrankis prekybos centrų lentynose.

Dėmesys

Kabokšlis mobili informavimo reklamavimo priemonė. Padeda atkreipti pirkėjų ar klientų dėmesį, juos informuoti apie prekės savybes.  Ant durų rankenų galite pranešti svarbią trumpalaikę informaciją. Kabokšlis ant produkto ypatingai svarbiai informacijai apie jo naudojimo pradžią ar išpakavimą.

Kabokšlis durų

Informacija

Pasigaminkite netikėčiausių formų ir įvairių dydžių kabokšlius. Nuo mažos kaip etiketė kabokšlio ant buteliuko ar kitos taros, iki produkto silueto atkartojimo. Kabokšliai puikiai veikia kaip priemonė supažindinanti su nauju į rinką įvedamu produktu, padės vystant ar plėtojant prekinį ženklą. Puikus būdas ypatingai darbo pradžios informacijai su įrankiu ar kitokiu gaminiu pateikti.

Kabokšlių spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime prekės pobūdį atitinkantį maketą.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, detales.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, celofanuosime, laminuosime, iškirsime, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Kabokšliai [angl. hangers] - tam tikros formos kortelė kabinama ant prekės arba prie įėjimo. 
Internetas

Kokius kabokšlius siūlome?

Pasirinktos formos kabokšliai

spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 300-350 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir naudojant storesnį grafinį GraphiArt 250 gsm kartoną. Reikia atsparių braižymuisi ir plėšimui, siūlome Agfa SYNAPS XM 300 gsm. 

Prabangūs kabokšliai

kaip ir tradiciniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams. 

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau kabokšlis gali būti visada kažkiek kitoks. Dažnai klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar produkto, prekės pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui ir formai.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-6 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui ir formai.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

TRADICINIS KABOKŠLIS

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus arba kartono. Dažnu atveju celofanuotas. Gali būti tracinės stačiakampio, kvadrato formos su apvalintais kampais. Turi laikančia sulenktą lingavimo kojelę.

PRABANGUS KABOKŠLIS

Kaip ir tradicinis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

UV lako pagalba išryškinsite savo produktus iki 3D pojūčio.

Kabokšliai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių ar kartoną

Kabokšliam spausdinti naudojame įvairų, tačiau standų popierių. Tipiniams darbams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Jei karulio forma išskirtinė ir reikia išlaikyti detales neišlinkusias naudojame grafinį kartoną GraphiArt Card 250-300 gsm. Reikia plastikinių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui.

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius kabokšlius

Spalvingumas

Susikurkite savo formą

Jei norite labiau atkreipti pirkėjų dėmesį ar supažindinti, pavyzdžiui, su nauju rinkoje pristatomu produktu, pasigaminkite kabokšlį išskirtinės formos. Tai gali būti produkto silueto atkartojimas arba tam tikros detalės išryškinimas. Mes jums patarsime ir pasiūlysime, kaip tai galima padaryti. 

Kabokšlių formos

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt

UV lakas ir folija

Kabokšliai - informuokite klientus neįprastai.

Reikia tokio, kuris

Padėsim nuobodžius paversti išskirtiniais.

Lapinės spaudos produkcija

Skaitmeninė lapinė spauda - tai greita spauda, kurią galima atlikti per ypač trumpą laiką. Dabar nedideli ir dideli tiražai prilygstantys ofsetiniams, kai reikia daug, pakankamai greitai, pigiai ir kokybiškai? Galimas naudoti popierius: kreidinis ir nekreidinis, ofsetinis, lipdukinis, kalkinis, tekstūrinis, popieriaus storis nuo 65 iki 350 g/m2.
Skaitmeninės spaudos darbų ciklas labai trumpas, dalyvauja nedaug žmonių, todėl lengva garantuoti spausdinamų dokumentų slaptumą. Jei yra paruoštas maketas, tai pirmą kopiją galima išspausdinti per kelias minutes. Suprantama, viso tiražo spausdinimo trukmė priklauso nuo jo dydžio.

01

Vizitinės kortelės

02

Plakatai iki SRA3 ir didesnio formato

03

Atvirukai, kvietimai, sveikinimai

04

Kalendoriai

05

Knygutės, katalogai, bukletai, brošiūros

06

Skrajutės, lankstinukai, plėšomi užrašų lapeliai

07

Diplomai, padėkos, sertifikatai 

08

Dovanų kuponai, nuolaidų kortelės

09

Meniu, valgiaraščiai

10

Firminiai blankai

11

Savekopijuojantys blankai

12

Vokai

13

Bloknotai

14

Seminarų dalomoji medžiaga

15

Karuliai, linguokliai, vobleriai

16

Kabokšliai

17

Atplėšiami lapeliai užrašams

18

Popierinės etiketės

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.