Kalendoriai 2022, jų maketavimas, gamyba ir spausdinimas

Kalendorių gamyba 2022 metams

Kalendorių spausdinimas skaitmeniniu būdu. Sieniniai, pastatomi, staliniai, reprezentaciniai, vartomi arba su nuplėšiamais lapeliais kalendoriai, gaminami pagal jūsų firminį stilių ant įvairaus popieriaus ar kartono. Viską nuo maketavimo iki gamybos atliksime mes, jums tereikia pasakyti kokį ir kiek gaminti.

Kalendoriai 2021

Firminiai kalendoriai 2022 metams

Būkite matomi visus metus

Laiko planavimui reikalingi kalendoriai. Laikas - pinigai, todėl kalendoriai turi būti aiškūs, patogūs ir tikslūs. Dar daugiau, šiais laikais tai ir reklamos pateikimo priemonė. Gaminame įvairius tam tikslui skirtus kalendorius.
Reprezentaciniai, vartomi, su nuotraukomis, rišti spirale, įvairūs ir personalizuoti, pagaminsime Jums naujus 2022 metų kalendorius! 
Pasirinkite kokio tipo kalendoriaus norėtumėte: sieniniai vienos arba trijų dalių! Kalendoriai rišti metaline spirale, priklausomai nuo dizaino: balta arba juoda. Gaminame standartinius arba pagal jūsų norimą formatą! 
Gal norisi stalinio? Staliniai kalendoriai labai patogūs, kasdieniniam naudojimui, turi galimybe pasižymėti svarbius įvykius. 
Pasigaminkite savo firminius reprezentacinius kalendorius ir padovanokite savo klientams, verslo partneriams, draugams. Kalendorius kaip dovana tinka bet kokia proga, o ypač be progos. Palikite savo rekvizitą visiems ateinantiems metams.
Pradėkite ruoštis naujiems tikėkimės geresniems 2022 metams jau dabar! 

Staliniai kalendoriai

vartomi 12 mėn. kalendoriai naudojami pastatyti ant stalo kur jums patogiausia matyti visą jame pateiktą informaciją. Kalendorių stoveliai gaminami iš standaus 400 gsm balto kartono arba pagal jūsų norimą atspalvį. 

Sieniniai 1 dalies kalendoriai

Tokie kalendoriai gali būti dvejopi. Vienas pasirinkimas - 12 puslapių vartomi metų mėnesius atkartojantys lapai.  Kitas pasirinkimas - trijų mėnesių vienos dalies kalendorius su viršeliu ir nuplėšiamais lapeliais. Kalendoriai pakabinami ant kabliuko su metaline juostele. 

Sieniniai 3 dalių kalendoriai

Reprezentaciniai kalendoriai gali būti skirtingų formatų. Kalendoriai turi laminuotą viršelį, pakabinimą su metaline juostele, slankiojantį dienos žymeklį ir yra įpakuoti maišelyje.
Kalendoriai sudaryti iš trijų dalių, kuriuose lengva matyti tris mėnesius vienu metu.

Premium kalendoriai

Reprezentaciniai kalendoriai atrodo šauniai, tačiau jei reikia išskirtinumo ir turtingumo efekto, galite rinktis viršelius su UV laku bei folija. Tai suteikia dar didesnį įspūdį, bet kuriam kalendoriui. Taip pat galite rinktis ir netradicinės formos viršelį iš mūsų siūlomų formų pavyzdžių.

Staliniai kalendoriai

STALINIAI VARTOMI KALENDORIAI

Puiki planavimo priemonė ant jūsų stalo.

Sieniniai vienos dalies kalendoriai

PAKABINAMI VIENOS DALIES KALENDORIAI

Ir kalendorius ir reklama viename.

Sieniniai trijų dalių kalendoriai

PAKABINAMI TRIJŲ DALIŲ KALENDORIAI

Toks kalendorius puošia ne tik sienas bet ir ofisą.

Premium kalendoriai

PREMIUM KALENDORIAI

Kalendoriai tinkami dovanoms, nes yra įpatingi papildomai papuošti UV lako elementais ir folija.

Reikia kalendorių maketo?

Mes sukursime kalendorių dizainą, reikia tik laiko ir informacijos

KALENDORIŲ MAKETAVIMAS

Turime tipinių kalendorių šablonų iš kurių galite pasirinkti. Turime daug ir įvairių, tačiau patirtis rodo, kad klientai vis tiek nori kažką truputi pakeisti. Jūs galėsite spręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas kalendorius, kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Stilius, kurį naudosite ne tik ant vizitinių bet ir kituose savo maketuose.

KALENDORIŲ KAINA?

Kalendorių kainas rasite atskirame kalendorių kainų puslapyje.

KALENDORIŲ GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas labai svyruoja nuo apkrovimo, tipiškai 3-5 darbo dienos. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI KALENDORIŲ GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-7 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

KALENDORIŲ PRISTATYMAS PER KURJERIUS

Kalendorius gaminame Kaune. Pristatome visoje Lietuvoje. Dirbame su DPD, OMNIVA. 
Jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius išsiųsime tą pačia arba sekančią dieną. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

KLASIKINIAI KALENDORIAI

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus. Pakuojami į maišelius. Uždedamas langelis skirtas pažymėti esamą datą.

PREMIUM KALENDORIAI

Kaip ir klasikiniai, tačiau tam tikri elementai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Kalendorių gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Kalendorių popierius

Kalendoriams spausdinti naudojame baltą kreidinį 200 gsm popierių. Viršeliai spausdinami ant 350 gsm popieriaus arba kartono. Nugarėlėms pakietinti naudojame kietą kartoną. Galite rinktis ir ofsetinį 300 gsm popierių, kuris puikiai žiūrisi. Premium kalendorių viršeliams galime naudoti storą ir standų Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių viršelių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui. Esant ypatingam poreikiui už atskirą kainą, galite rinktis ir iš eilės dekoratyvinių popierių.

Popierius

Kalendorių spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti foliją ir UV lako derinius. 

Spalvingumas CMYK

Kalendorių formatas

Kalendoriai turi skirtingus formatus. Juos sunku išvardinti, tačiau vyrauja 300-330 mm pločio pakabinami vienos ar trijų dalių skirtingų konfigūracijų kalendoriai. Reklaminio ploto formatai viršuje: 330x320, 330x240 mm.
Staliniai kalendoriai kiek siauresni, apie 220 mm. 

Kalendorių formatai

Kalendorių išskirtinumas

Klientams pakartotinai užsakinėjant klasikinius kalendorius, jie paprasčiausiai atsibosta. Tada atsiranda klausimas, gal galime kažką kitaip?
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas - matinis ar blizgus ar su "soft touch" pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Dar daugiau, pasirinkite viršelį iš mūsų turimų formų pavyzdžių ir taip pakeiskite nusistovėjusį stačiakampį! 
Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtines ir individualias vizitines jūsų prestižui ir prabangai pabrėžti.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug.

Spauda su UV laku ir folija

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.