Karulių gamyba

Kaip padidinti pardavimus prekybos centre? Pasigaminkite netikėčiausių formų ir įvairių dydžių karulius arba linguoklius. Tai gali būti produkto silueto atkartojimas, tam tikros detalės išryškinimas arba tiesiog žmogaus ranka laikantį jūsų prekę. Tai tikrai padės vystant ar plėtojant prekinį ženklą, karuliai arba linguokliai yra įrankis prekybos centrų lentynose. Mes pagaminsime jums išskirtinius karulius arba linguoklius.

Karuliai, linguokliai

Karuliai

Karuliai arba linguokliai efektyvi prekės reklama, norint atkreipti pirkėjų dėmesį, juos informuoti apie prekės savybes. Jie puikiai veikia kaip priemonė, supažindinanti su nauju į rinką įvedamu produktu. Karuliai, linguokliai turi lanksčią permatomą kojelę, dėl kurios dažniausiai juda ir atkreipia dėmesį.

Karuliai, linguokliai

Karulių, linguoklių spausdinimas

KARULIŲ MAKETAVIMAS

Sukursime karulius iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime prekės pobūdį atitinkantį maketą.

KARULIŲ SPAUSDINIMAS

Karulius atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, detales.     

KARULIŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime karulius, celofanuosime, iškirsime, priklijuosime laikiklį, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Karuliai [angl. wobbler] - arba linguoklis, tai kaip skrajutės, tačiau yra klijuojamos su plastiko laikikliu. 
Internetas

Kokius karulius siūlome?

Pasirinktos formos karuliai

spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 300-350 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir naudojant storesnį grafinį GraphiArt 250 gsm kartoną. Reikia atsparių braižymuisi ir plėšimui, siūlome Agfa SYNAPS XM 300 gsm.

Prabangūs karuliai

kaip ir tradiciniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.

Neturite karulių maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau karulis, linguoklis gali būti visada kažkiek kitoks. Dažnai klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar produkto, prekės pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui ir formai.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-6 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui ir formai.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD, OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

TRADICINIS KARULIS

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus arba kartono. Dažnu atveju celofanuotas. Gali būti tracinės stačiakampio, kvadrato formos su apvalintais kampais. Turi laikančia sulenktą lingavimo kojelę.

PRABANGUS KARULIS

Kaip ir tradicinis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Karuliai, linguokliai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių ar kartoną

Karuliam, linguokliam ar vobleriam spausdinti naudojame įvairų, tačiau standų popierių. Tipiniams darbams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Jei karulio forma išskirtinė ir reikia išlaikyti detales neišlinkusias naudojame grafinį kartoną GraphiArt Card 250-300 gsm. Reikia plastikinių? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui.

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius karulius, linguoklius bei voblerius. 

Susikurkite savo formą

Jei norite labiau atkreipti pirkėjų dėmesį ar supažindinti, pavyzdžiui, su nauju rinkoje pristatomu produktu, pasigaminkite karulį, linguoklį išskirtinės formos. Tai gali būti produkto silueto atkartojimas, tam tikros detalės išryškinimas arba tiesiog žmogaus ranka laikantį jūsų prekę. Mes jums patarsime ir pasiūlysime, kaip tai galima padaryti. 

Karulių formos

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.