Kortų gamyba

Gaminame žaidimų kortas ir korteles. Turite žaidimo idėją, bet nežinote kas jį pagamintų? Mes galime padėti. Kortas gaminame ant įvairios faktūros, medžiagos ir storio popieriaus, kurį galite pasirinkti patys. Visus darbus galite patikėti mums, pagaminsime pakuotę, atspausdinsime kortas ir taisykles. Kortų gamybos laikas yra įvairus, priklauso nuo kaladės dydžio ir užsakyto kiekio. iPRINT yra įvaldžiusi stalo žaidimų gamyba, todėl stalo žaidimai yra kokybiški ir patvarūs.

Vizitinės kortelės

Kortų spausdinimas

Dažniausiai kortos spausdinamos ant paprasto popieriaus. Tai gali būti baltas popierius, perdirbtas popierius arba specialiai skaitmeninei spaudai skirtas plastikas. Esame patyrę kortų gamintojai, todėl rasime sprendimą įvairiose situacijose. Patikėkite savo idėją mums ir mes ją įgyvendinsime. 

Vizitinės kortelės

Kokias kortas galime pagaminti?

Paprastas spausdintas kortas

Norint paprasto žaidimo, galime pagaminti ir supjauti paprastas kortos ant paprasto popieriaus. Kortos dažniausiai spausdinamos nuo 250 iki 350 gsm popieriaus.

Ekologiškos kortas

Norint ekologiškų kortų, pakuotę ir kortas galime atspausdinti ant ekologiško, perdirbto popieriaus.

Laminuotas kortas

Jeigu norite, kad kortos ilgiau tarnautų, jas laminuojame matiniu arba blizgiu laminatu.

Kortas apvalintais kampais

Kad kortų kampai nelūžinėtų, rekomenduojame jų kampus apvalinti. Tokiu būdų žaidimas kortomis tampa malonesniu ir jos ilgiau tarnauja. 

Kortų maketavimas ir gamyba

Mes pagaminsime jūsų stalo žaidimą, tam reikia tik laiko.

PASIRINKITE IŠ ŠABLONŲ

Galime sukurti individualų kortų maketą ir pačio žadimo maketą.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Sukursime profesionalų, modernų ar žaismingą ir draugišką stilių atitinkantį šiandienos stalo žaidimų reikalavimus. Stilius, kurį naudosite ne tik stalo žaidimų, bet ir reklamoje.

KOKIA KAINA?

Kortų gamybos kaina kiekvienam klientui daugiau ar mažiau skiriasi. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. 

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminą labai sunku pasakyti, nes jis priklauso nuo kiekio ir kortų skaičiaus kaladėje. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, lamiantas.

PER KURJERIUS

Kortas gaminame Kaune. Pristatome visoje Lietuvoje. Dirbame su DPD, OMNIVA. 
Jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius išsiųsime tą pačia arba sekančią dieną. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Klasikinės kortos

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus. Jūsų pageidavimu gali būti suapvalinami kampai, laminuojamos plonu  laminatu. Jei reikia sugeneruosime ir atspausdinsime QR kodą.

Premium kortų pakuotė

Pakuotę galime padengti prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Kortų specifikacija

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Kortų popierius

Kortoms spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių. Ekologiškoms kortoms naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Standartinėms pagerintoms kortoms naudojame storą ir standų Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia plastikinių kortų? Galime atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm. Tai išskirtinė media atspari drėgmei braižymuisi ir plėšimui. Ypač tinka ID, VIP arba stalo kortelėms. Galite rinktis ir iš eilės dekoratyvinių popierių.

Popierius

Kortų spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. 

Spalvingumas CMYK

Kortų formatas

Kortų formatai gali būti įvairūs. Viskas priklauso nuo jūsų. jeigu kortos bus mažesnės, jų daugiau tilps į lapą, taip spauda taps pigesnė.

kortos

Vizitinių kortelių išskirtinumas

Užsisakykite premium vizitinių kortelių. Kodėl? Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai vizitinės, tai juk mūsų asmeniškai ar verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių. Laminatas - matinis ar blizgus ar su "soft touch" pojūčiu. Tai lyg aksomas jūsų rankose. Žinoma kampų apvalinimas, kartais minimalizmui užtenka ir to.
Daugiau išskirtinumo - QR kodas. Taip jei reikia, kad informacija nesimatytų, bet ja būtų galima nuskaityti. Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Prabangios vizitinės kortelės - nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Prabangios vizitinės pavyzdys

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.