Kvietimų gamyba

Koks kvietimas toks ir renginys. Nebūtinai su daug ir įvairios informacijos, svarbu kaip pateikta ir ant ko. Norint priblokšti kitus, kiekvienas kvietimas turi būti parengtas pagal naujausias dizaino tendencijas. iPRINT spaustuvės dizaineriai sukurs tobulą kvietimo maketą, o gamyba pagamins išskirtinai atrodantį kvietimą.

Įvaizdis

Savrbu pristatyti, tai kas geroi ir ką jūs organizuojate. 

Prisistatymas

Įteikite atviruką, pasveikinkite su jubiliejumi ar kita svarbia proga. Padarykite tai apgalvoję kiekvieną detalę.

Informacija

Pateikite informaciją tiksliai ir tiek kiek jos reikia. Prabanga slypi dizaine, medžiagoje ir spaudoje.

Kvietimų spausdinimas

Atvirukai

Jūsų pasveikinimas kartu su atviruku bus labiau pastebėtas ir liks kaip gražus prisiminimas.

Sveikinimai

Bet kokia proga turi būti gražus tiek dizaino, tiek teksto prasme. Tai popieriukas nešantis be galo daug ir svarbios informacijos.   

Kvietimai

Norite, kad jūsų šventė pavyktų, reikia tinkamai pakviesti savo svečius. Tik jei jūsų dalyviai matys, kad jūs rimtai ruošiatės, tokiu pačiu elgesiu atsakys ir jie.

Kvietimas – lapelis personai. Siunčiami ką nors sveikinant, kviečiant į renginį. 
Internetas

Kokius kvietimus gaminame?

Ekologiški kvietimai

spausdinamos ant 100% perdirbto 200-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio)

Klasikiniai kvietimai

standesni atvirukai, kvietimai spausdinamos ant Maxi Satin 300 gsm storio popieriaus arba storesnio Focus Card, GenYous. 

Prabangūs kvietimai

kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį. 

Neturite kvietimų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime tipinių pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Turime daug ir įvairių, tačiau patirtis rodo, kad klientai vis tiek nori kažką truputi pakeisti. Jūs galėsite spręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Atvirukai, sveikinimai ar kvietimai turi būti pritaikyti atitinkamai progai ar šventei.

KOKIA KAINA?

Atvirukų, kvietimų kaina kiekvienu atveju daugiau ar mažiau skiriasi. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas ekologiškom arba standartinėm atvirutėm, kvietimam 1-2 darbo dienos. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINIS ATVIRUKAS, KVIETIMAS

Įprastinė CMYK spauda ant pasirinkto popieriaus.

PRABANGUS ATVIRUKAS, KVIETIMAS

Kaip ir klasikinė, tačiau padengiama prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Kvietimų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių

Kvietimam spausdinti naudojame įvairų popierių-kartoną. Žinome, kad reikia storų ir standžių, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems atvirukam, kvietimam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį arba kreidinį baltą Maxi Satin 300-350 gsm popierių arba storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Labai tinkamas ir siūlomas pasirinkimas iš eilės dekoratyvinių popierių.

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius atvirukus, sveikinimus ir kvietimus jūsų prestižui, ir prabangai pabrėžti. 

CMYK

Pasirinkite 10x20 cm arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal voko formatą, tačiau visada galite pasirinkti savo. Galite rinktis kaip norite matyti atvirutėje ar kvietime išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais.

Formatas

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai šventė, vestuvės, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų gyvenimo įvykis kurį jūs prisiminsite ilgai. Tai gali tapti ir jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

UV lakas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.