Lankstinukai

Lankstinukai ir juose pateikta informacija, viena pigiausių reklamos formų Lietuvoje. Pats pavadinimas jau sako, kad tai perlenktas spaudinys. Lankstinuko privalumas – jame sutalpinama labai nemažai informacijos, kuri gali būti naudinga Jūsų klientams.
Lankstinukai gamybos procese gali būti laminuojami arba ne, tai priklauso nuo jūsų lankstinuko naudojimo, ar jis bus vienkartinis ar dažniau naudojamas.Lankstinukai puiki reklamos forma, kuri tinka beveik visiems verslams, todėl nusprendę pasigaminti lankstinukus tikrai nesuklysite, o pasirinkę IPRINT spaustuvę, būsite užtikrinti akį patraukiančiu dizainu ir spaudos kokybe. Lankstinukų gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintus lankstinukus pristatome visoje Lietuvoje.

Lankstinukų gamyba

Lankstinukų gamyba IPRINT spaustuvėje. Turėdami didelį popieriaus ir jo gramatūrų pasirinkimą, galime pasiūlyti įvairaus tipo lankstinukų. Lankstinukų gamyba vidutiniškai užtrunka iki 2 dienų, todėl ilgai laukti tikrai nereikės, žinoma gamybos terminas labiausiai priklauso nuo jūsų užsakymo dydžio. Lankstinukus galime pagaminti įvairių tipų ir dydžių, todėl tikrai surasite savo veiklai tinkančius.

Lankstinukai

Lankstinukų spausdinimas

Lankstinukų plokštumos didžiausias dydis gali būti A3 formato arba 30x60cm. Spausdiname skaitmeniniu spausdintuvu, todėl visi darbai yra atliekami yapč greitai. Atlikus spausdinimo darbus ir subigavus lankstinukus, galime sulankstyti. Spausdinkite lankstinukus iPRINT spaustuvėje ir džiaukitės aukščiausios kokybės spauda už prieinamą kaina.

Lankstinukų gamyba

Reklaminiai lankstinukai

Jūsų klientų ratas ar auditorija. Į ką dabar atkreipia dėmesį visi rinkodaros specialistai. Pašto dėžutės ir masinė sklaida tinkama pasiekti senjorų auditoriją. Tai žmonės nesinaudojantys internetinėmis naujovėmis ir vis dar skaitantys spausdintinę spaudą.

Pašto dėžutės

Lankstinukų gamybos etapai

LANKSTINUKŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime informatyvų lankstinuką, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

LANKSTINUKŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

LANKSTINUKŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime pasirinktu būdu: U, V, Z forma, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Lankstinukas - viename popieriaus lape išspausdintas ir vieną ar kelis kartus sulankstytas, bet nesusegtas leidinys.
Internetas

Kokius lankstinukus gaminame?

Standartinis lenkimas su užkeitimu

Standartinis lenkimas su užkeitimu

U
forma

Plotis
iki A4

Popierius 
iki 300 gsm

Lenkimas "armonikėlė"

Lenkimas "armonikėlė"

Z
forma

Plotis
iki A4

Popierius
iki 300 gsm

Lenkimas "vartai"

Lenkimas "vartai"

U
forma

Plotis
iki A4

Popierius
iki 300 gsm

Vienas lenkimas

Vienas lenkimas

V
forma

Plotis
iki A4

Popierius
iki 300 gsm

Dvigubas lenkimas

Dvigubas lenkimas

UV
forma

Plotis
iki A4

Popierius
iki 300 gsm

Nestandartinis lenkimas baigiamiesiems darbams

Nestandartinis lenkimas baigiamiesiems darbams

Z
prailginta

Plotis
iki A4

Popierius
iki 300 gsm

Lankstinukų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki lankstymo

Lankstinukams naudojamas popierius

Lankstinukam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems gaminiam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-300 gsm popierių.

Popierius

Lankstinukų spalvingumas

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą.

CMYK spalvos

Lankstinukų formatas

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti buklete išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi lankstinuką galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

Lapų formatai

Lankstinukų lankstymo būdai

Lengvai ir greitai sulankstysime lankstinukus iš standartinių popierių formatų (A3, A4, A5). Jei reikės sulankstysime ir nestandartinius, tik teks sugaišti kokias 5 minutes ilgiau. Galite pasirinkti lankstymo formą iš pavaizduotų paveikslėlyje, jei reikia galime perlenkti papildomai jau perlenktą lankstinuką dar kartą. Tai leidžia pagaminti sudėtingesnes instrukcijas ar vartotojo vadovus, kuriuos būtina sutalpinti į tam tikrą vietą.

Lankstinukų lankstymo galimybės
Lankstinukų lankstymo būdai
Neturite lankstinukų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau jūs greičiausiai vis tiek norėsite susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės sugalvoti išdėstymą, parinks nuotraukas, sutvarkys tekstą.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Lankstinukų kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Lankstinukų gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Lankstinukus gaminame ir spausdiname Kaune. Tačiau siunčiame per kurjerius DPD ir OMNIVA į visus miestus. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.