Plėšomų užrašų lapelių gamyba

Nuplėšiami užrašų lapeliai

Užrašai arba reklama

Daug trumpų, tačiau esminių užrašų šiais laikais dar užrašomų ranka gali tilpti lapelyje. Tai priemonė skirta tiek darbui, tiek reklamai apie save pateikti. Retas kuris jau nebenaudoja jokių užrašu lapelių, o ypač daug jų sutinkame medicinos įstaigos, farmacijoje arba mokslo vietose. Tai lengvas ir patikrintas būdas pasižymėti susitikimą, priminimą ar telefono numerį. Reklaminiai lapeliai neša esminę koncentruotą informaciją apie produktą ar paslaugą, o kitoje jo pusėje resite kažkokį komentarą apie korespondentą. Pasinaudokite proga save pristatyti ir taip.

Nuplėšiami užrašų lapeliai

Užrašų lapelių spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafine programa profesionaliai sukursime reklaminius arba užrašų lapelius.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: logotipus, fonus, tekstą.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, suklijuosime, surūšiuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Atplėšiami užrašų lapeliai - mažas sąsiuvinėlis su nuplėšiamais lapeliais užrašams, užrašų knygelė, paprastai sudaryta iš tarpusavyje sujungtų puslapių.
Internetas

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime pasiūlyti pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau atplėšiami lapeliai gali būti labai skirtingi. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. 

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio bloko dydžio ir papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė vokų kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINIS MENIU

Katalogas ar knygutė sudėtinis produktas iš vidinių lapelių ir viršelio. Katalogas turi minkštą viršelį ir jie tarpusavyje gali būti segami arba klijuojami. Knygutė segama kabėmis, rišama spirale arba klijuojama.

PRABANGUS MENIU

Kaip ir klasikinis meniu ar valgiaraštis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Užrašų lapeliai detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki formato

Pasirinkite popierių

Atplėšiamiems lapeliam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems bloknotams naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-250 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

CMYK spalvos

Pasirinkite savo formatą

Lapelių blokai paprastai būna nedideli ir atitinka A7 ar A8 lapo formatą. 

Popieriaus formatas

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. O jei tai naujo modelio pristatymas, paroda, verslo renginys ir jis nepakartojamas? Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. Daugiau rasite prabangispauda.lt

UV lakas ant spaudos

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.