Popieriaus lapų formatai

Popieriaus formatai yra standartizuoti dydžiai, kurie naudojami spausdinant dokumentus, knygas, reklamas ir kitus spaudinius. A formatai yra standartizuoti pagal ISO (Tarptautinės Standartizacijos Organizacijos) reikalavimus ir yra labai paplitę Europoje. A0, A1, A2, A3, A4, A5, A6 formatai yra vienas iš efektyviausių būdų naudoti popierių, kadangi juos galima naudoti horizontaliai arba vertikaliai be papildomo supjaustymo.

Be A formatais, yra ir kiti popieriaus formatai, pvz. B, C, F ir kt., tačiau A formatai yra labiausiai paplitę ir naudojami plačiai. Popieriaus formatus rekomenduojama naudoti atsižvelgiant į dokumento pobūdį ir spaudinio tipą, kadangi tam tikri formatai gali geriau tinka tam tikroms paskirtims.

a formatas

A0 formatas - 841 mm x 1189 mm
A1 formatas - 594 mm x 841 mm
A2 formatas - 420 mm x 594 mm
A3 formatas - 297 mm x 420 mm
A4 formatas - 210 mm x 297 mm (populiariausias formatas, dažniausiai naudojamas spausdinant dokumentus)
A5 formatas - 148 mm x 210 mm
A6 formatas - 105 mm x 148 mm
A7 formatas - 74 mm x 105 mm
A8 formatas - 52 mm x 74 mm

B0 formatas - 1000 mm x 1414 mm
B1 formatas - 707 mm x 1000 mm
B2 formatas - 500 mm x 707 mm
B3 formatas - 353 mm x 500 mm
B4 formatas - 250 mm x 353 mm
B5 formatas - 176 mm x 250 mm
B6 formatas - 125 mm x 176 mm

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

A0 formatas

A0 formatas

Plačiaformatė spauda

A0 formatas yra 841 mm x 1189 mm dydžio. Šis spaudos formatas naudojamas plačiaformatėje spaudoje, dažniausiai spausdinami ant popieriaus, įvairių plėvelių ar PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo, kartono ar kitų panašių medžiagų. A0 formato gaminiai dažniausiai būna plakatai, informacinės lentelės, reklaminiai stendai, tentai, planšetai, dideli lipdukai klijuojami ant langų, sienų ar kitų paviršių.

a1 formatas

A1 formatas

Plačiaformatė spauda

A1 formatas yra 594 mm x 841 mm dydžio, jis yra dvigubai mažesnis už A0 formatą, bet dvigubai didesnis uz A2. Kaip ir A0 formatas, šis yra skirtas plačiaformatei spaudai. Dažniausiai spausdinami ant popieriaus, įvairių plėvelių ar PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo, kartono ar kitų panašių medžiagų. A1 formato gaminiai dažniausiai būna plakatai, informacinės lentelės, reklaminiai stendai, tentai, planšetai, dideli lipdukai klijuojami ant langų, sienų ar kitų paviršių.

A2 formatas

A2 formatas

Plačiaformatė spauda

A2 formatas yra 420 mm x 594 mm dydžio. Šis formatas taip pat yra spausdinamas ant plačiaformatės spaudos spausdintuvų, dažniausiai spausdinami ant popieriaus, įvairių plėvelių ar PVC plastiko, aliuminio kompozito, organinio stiklo, kartono ar kitų panašių medžiagų. A2 formato gaminiai dažniausiai būna plakatai, informacinės lentelės, reklaminiai stendai, tentai, planšetai, dideli lipdukai klijuojami ant langų, sienų ar kitų paviršių. Tai formatas puikai tinkantis namų interjero detalėms.

A3 formatas

A3 formatas

Lapinė/plačiaformatė spauda

A3 formatas yra 297 mm x 420 mm dydžio. Šis spaudos formatas dažniausiai naudojamas lapinėje, skaitmeninėje spaudoje, bet norint specialios medžiagos, ant kurios negali spausdinti lapinės spaudos spausdintuvas yra pasirenkami plačiaformatės spaudos spausdintuvai. A3 formato gaminiai gali būti informacinės lentelės,reklaminės lentelės, plakatai, bukletų, lankstinukų išklotinės ir t.t.. Šiam formatui galime naudoti visas spaudos medžiagas.

a4 formatas

A4 formatas

Lapinė spauda/Plačiaformatė spauda

A4 formatas yra 210 mm x 297 mm dydžio. Šis spaudos formatas yra pats populiariausias ir yra priimtas, kaip dokumentų standartu. A4 formatas dažniausiai naudojamas lapinėje, skaitmeninėje spaudoje, bet norint specialios medžiagos, ant kurios negali spausdinti lapinės spaudos spausdintuvas yra pasirenkama plačiaformatė spauda. A4 dydžio gali būti informacinės lentelės, reklaminės lentelės, plakatai, bukletų, lankstinukų išklotinės, katalogai, žurnalai, skrajutės ir t.t. Šiam formatui galime naudoti visas spaudos medžiagas.

a5 formatas

A5 formatas

Lapinė spauda/Plačiaformatė spauda

A5 formatas yra 148 mm x 210 mm dydžio. Šis spaudos formatas yra Dvigubai mažesnis už A4 formatą ir taip pat yra ganėtinai populiarus. A4 formatas dažniausiai naudojamas lapinėje, skaitmeninėje spaudoje, bet norint specialios medžiagos, ant kurios negali spausdinti lapinės spaudos spausdintuvas yra pasirenkama plačiaformatė spauda. A5 dydžio gali būti informacinės lentelės, reklaminės lentelės, plakatai, bukletų, lankstinukų išklotinės, katalogai, žurnalai, skrajutės ir t.t. Šiam formatui galime naudoti visas spaudos medžiagas.

A6 formatas

A6 formatas

Lapinė spauda/Plačiaformatė spauda

A5 formatas yra 105 mm x 148 mm dydžio. Šis spaudos formatas yra Dvigubai mažesnis už A5 formatą ir taip pat yra ganėtinai populiarus. A6 formatas dažniausiai naudojamas lapinėje, skaitmeninėje spaudoje, bet norint specialios medžiagos, ant kurios negali spausdinti lapinės spaudos spausdintuvas yra pasirenkama plačiaformatė spauda. Šis formatas naudojamas informacinėms lentelėms, atvirutėms, skrajutėms, kvietimams ir kitiems panašiems produktams gaminti. Šiam formatui galime naudoti visas spaudos medžiagas.

Viskas vienoje spaustuvėje

Viskas ko reikia, tik pasakyti kiekį ir truputį laiko tai pagaminti...

Greitis

Žaibiškas. Viską gaminame individualiai, tačiau turime daug greitos ir apmokytos technikos, kuri viską atlieka itin greitai.

Kokybė

Aukšta. Stengiamės visur ir visada. Neklysta kas nedirba, jei reikia taisom.

Aptarnavimas

Puikus. Mums svarbus kiekvienas klientas. Skiriame vienodai dėmesio ir studentui ir įmonės vadovui.

Kaina

Tiesiog muzika ausims. Niekada negadina nuotaikos.         

Spaustuvės

Darbo laikas

  • Pirmadienis8.00 - 18.00
  • Antradienis8.00 - 18.00
  • Trečiadienis8.00 - 18.00
  • Ketvirtadienis8.00 - 18.00
  • Penktadienis8.00 - 18.00
  • Šeštadienisnedirbame
  • Sekmadienisnedirbame