Lipdukų gamyba

Lipdukas gali būti visoks: informacinis, dekoracija, pakuotės dalis, netgi kaip blomba, produkcijos garantijos žymėjimui. Pasitelkę fantaziją, žinias ir reikiamą medią, lipdukus galima panaudoti įvairiose situacijose.

Lipdukų spausdinimas

Lipdukų gamyba

Lipdukai su spauda arba be jos. Nuo paprasto popierinio lipduko su kokybės žymėjimu iki automobilio apklijavimo su karbonine plėvele. Tai plėvelė su lipniu sluoksniu, kuris limpa ant daugelio paviršių. Verslui siūlome informacinius lipdukus ant gaminių, transporto ar reklamines akcijas. Individualiems žmonėms siūlome interjero arba eksterjero dekoravimo sprendimus iš pjaustytos plėvelės. Viskas sienos, durys, grindys, langai, pertvaros, kai kada tiesiog reikia kažką paslėpti ar pagražinti!

Lipdukų klijavimas

Lipdukų spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią etiketę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

ATLIKIMAS nuo A iki Z

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, paruošime perkėlimui, atvažiuosime ir užklijuosime į jūsų vietą ir išsivešime šiukšles.

Kokius lipdukus gaminame?

Įvairūs lipdukai

skaidrūs, matiniai, blizgūs

Spausdiname įvairaus tipo reklaminius lipdukus, informacinius lipdukus. Gali būti naudojami daugelyje vietų, trumpam ar ilgam laikui. Spausdinami ant įvairaus lipnaus popieriaus, PVC ar PP plėvelės. Papildomai apsaugai nuo drėgmės ar mechaninio poveikio laminuojami ar dengiami UV laku. Formai įgauti pjaustomi ploteriu arba lazeriu. Klientui pageidaujant vyniojama į rolonėlius arba pjaustoma juostomis.

Lipdukai iš dekoratyvinių plėvelių

šerkšnas, šviesą atspindintys, fluorescenciniai, metalizuoti

Informaciniai lipdukai. Reklaminiai lipdukai. Peiliukiniu ploteriu pjaustomi iš įvairių rūšių plėvelių. Su perkėlimo plėvele lipdukai gali būti klijuojami ant įvairių paviršių: stiklo, metalo, plastiko. Atliekame įvairius reklamų klijavimo darbus.

Lipdukai interjerui

sienoms, stiklams, grindims

Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus prekybos centre surasti jūsų prekybos vietą. Viskas galima, reikia tik noro ir truputi fantazijos. Daugiau interdeko.lt

Lipdukai ant transporto

automobiliai, sunkvežimiai, autobusai ir kt.

Tegu jūsų transportas virsta jūsų važinėjančia reklama. Galime užklijuoti tiek logotipą, tiek apklijuoti visą jūsų transporto priemonę. Atliekame įvairius transporto apklijavimo darbus.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Lipdukai platus produktas, gali būti labai įvairus. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Lipdukų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Pasirinkite medią

Lipdukai pavadinimas platus, jie įvairūs. Paprastai skirstomi į dvi rūšis: lipnus popierius arba lipni plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, blizgi, matinėmetalizuota, perforuota, filtrinė. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairiems lipdukams gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ar skirtingų produktų.

Popierius rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 160 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas gamybos linijoje naudojamas atitinkamas susukimas. Pasirinkite koks tinkamas jums iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.