Lipdukų gamyba, spausdinimas

Lipdukų gamyba, spausdinimas IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome didelį plėvelių pasirinkimą, todėl kiekvienas rasite sau patinkančią mediją lipdukų gamybai. Pagrindinės medijos lipdukų gamybai yra blizgi arba matinė balta plėvelė, taip pat skaidri plėvelė. Lipdukų gamybos terminai yra įvairūs, priklauso nuo jūsų užsakymo dydžio. IPRINT spaustuvėje spausdiname įvairius lipdukus - sienų lipdukus, vaikų kambario lipdukus, butelių lipdukus, pakuotės lipdukus, grindų lipdukus, automobilių lipdukus, langų lipdukus, klijuojamas etiketės ir t.t. Pasirinkę IPRINT spaustuvę, būsit užtikrinti lipdukų kokybe. 
Lipdukų gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintus lipdukus pristatome visoje Lietuvoje.

Lipdukų spausdinimas

Lipdukai

Ploteriuoti lipdukai - tai plėvelė su lipniu sluoksniu, kuris limpa ant daugelio paviršių. Gaminame daug ir įvairių ploteriuotų lipdukų. Vieni populiariausių lipdukų, tai iš spalvotų plėvelių pjaustyti lipdukai. Galima rinktis iš daugybės spalvų, kelių gamintojų bei kokybės rūšių. Lipdukus gaminame nuo paprastų popierinių lipdukų su spauda iki pjaustytų automobilinių iš karboninės plėvelės. Verslui siūlome informacinius lipdukus su spauda ant gaminių, pakuočių, grindų arba transporto. Taip pat gaminame reklaminius lipdukus akcijoms, išpardavimams ženklinti. Reklaminiai lipdukai klijuojami ir ant automobilių, įrangos, prekystalių ar kitokių paviršių. Individualiems žmonėms siūlome interjero arba eksterjero dekoravimo sprendimus iš pjaustytos dekoratyvinės plėvelės. Lipdukais galite papuošti sienas, duris, grindis, langus, pertvaras, kai kada tiesiog kažką paslėpti ar pagražinti!

Lipdukų klijavimas

Lipdukų spausdinimas

LIPDUKŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią etiketę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

LIPDUKŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

LIPDUKŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, paruošime perkėlimui, atvažiuosime ir užklijuosime į jūsų vietą ir išsivešime šiukšles.

Kokius lipdukus gaminame?

Pjaustyti lipdukai

skaidrūs, matiniai, blizgūs lipdukai

Spausdiname įvairaus tipo reklaminius lipdukus, informacinius lipdukus. Gali būti naudojami daugelyje vietų, trumpam ar ilgam laikui. Spausdinami ant įvairaus lipnaus popieriaus, PVC ar PP plėvelės. Papildomai apsaugai nuo drėgmės ar mechaninio poveikio laminuojami ar dengiami UV laku. Formai įgauti pjaustomi ploteriu arba lazeriu. Klientui pageidaujant vyniojama į rolonėlius arba pjaustoma juostomis.

Ploteriuoti lipdukai iš dekoratyvinių plėvelių

šerkšnas, šviesą atspindintys, fluorescenciniai, metalizuoti

Informaciniai lipdukai. Reklaminiai lipdukai. Peiliukiniu ploteriu pjaustomi iš įvairių rūšių plėvelių. Su perkėlimo plėvele lipdukai gali būti klijuojami ant įvairių paviršių: stiklo, metalo, plastiko. Atliekame įvairius reklamų klijavimo darbus.

Lipdukai interjerui

Lipdukai sienoms, stiklams, grindims

Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus prekybos centre surasti jūsų prekybos vietą. Viskas galima, reikia tik noro ir truputi fantazijos. Daugiau interdeko.lt

Lipdukai ant transporto

Lipdukai automobiliams, sunkvežimiams, autobusams ir kt.

Tegu jūsų transportas virsta jūsų važinėjančia reklama. Galime užklijuoti tiek logotipą, tiek apklijuoti visą jūsų transporto priemonę. Atliekame įvairius transporto apklijavimo darbus.

Polimeriniai
lipdukai

Lipdukai produkcijai, žymėjimui

Siūlome polimerinius lipdukus. Tai kitokie, iškilūs ir 3D efektą primenantys lipdukai. Ypatingai prabangiai atrodantys lipdukai puikiai tinka atkreipti dar didesnį dėmesį į po polimeru esantį užrašą. Jūsų logotipas arba svarbus užrašas atrodo ryškesnis po kokybiška polimerinę poliuretanine derva. Tai ilgo tarnavimo, atsparūs mechaniniam poveikiui, drėgmei ar šalčiui lipdukai klijuojami ant daugelio paviršių.
Polimeriniai lipdukai turi objektų didinimo ir paryškinimo efektą, taigi spalvos tampa ryškesnės, gilesnės, sodresnės, o vaizdas prabangesnis nei paprasto plokščio lipduko.

Neturite lipdukų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Lipdukai platus produktas, gali būti labai įvairus. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune. Siunčiame per DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

Lipdukų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Lipdukų media

Lipdukai pavadinimas platus, jie įvairūs. Paprastai skirstomi į dvi rūšis: lipnus popierius arba lipni plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, blizgi, matinė, metalizuota, perforuota, filtrinė. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairiems lipdukams gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ar skirtingų produktų.

Popierius rulonuose

Lipdukų spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Lipdukų formatas

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Lipdukų ploteriavimas, lazeriavimas

Kiekvienas lipdukas turi tam tikrą formą, kuri gaunama plėvelę ploteriuojant arba kitais žodžiais pjaustant. Mūsų įranga plėvelę pjausto ploteriu arba lazeriu, priklausomai nuo gaminamos produkcijos ir spaudos mašinos. Ploteriavimą atliekame su specialia įranga po lipdukų spausdinimo. Ploteriuoti galime įvairius lipdukus, su spauda arba be jos, iš spalvotų, metalizuotų ar laminuotų plėvelių.

Lipdukų ploteriavimas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.