Lipdukai ant sienų

Lipdukai ant sienų šiais laikais yra labai populiarus dekoravimo būdas. Biurai ar naujai įrengti namai, butai vis dažniau pasirenka sienų dekoravimą lipdukais. Tai įsipareigojimų nereikalaujantis dekoravimo būdas, kuriam pabodus, tiesiog pakeičiate lipduką. Dekoruokite savo namus sienų lipdukais su iPRINT pagaminta produkcija.

Pasirinkite sau patinkantį dizainą ar nuotrauką. Neturint dizaino mūsų dizaineris sukurs jums norimą lipduką ant sienos.

Įvairus dizainas

Lipdukas nėra ilgalaikis įsipareigojimas. Norint pakeisti lipduką užtenka jį nuimti ir užklijuoti naują interjero lipduką.

Universalumas

Lipdukas ant sienos yra daug pigesnis dekoravimo būdas negu sienų dažymas.

Kaina

01.

Sienų lipdukai

Sienų lipdukai sparčiai populiarėja visoje Lietuvoje. Tai jau sena praktika užsienyje norint dekoruoti savo namus ar biurus. Sienų lipdukai yra pigesni už fototapetus ar kitus panašius produktus, todėl jie puikiai tinka norint paskelbti akcijas ar papuošti tam tikras patalpas. Esant reikalui, sienų lipdukus galima pašalinti ir užklijuoti kitus, todėl apsiklijavę sieną lipduku neturėsite jokių ilgalaikių įsipareigojimų.

02.

Lipdukai ant stiklo

Jeigu lipduką galima klijuoti ant sienos, taip pat galima ir ant lango ar stiklo. Gaminame įvairius lipdukus tinkančius apklijuoti stiklą ar langus. Stiklus galime apklijuoti perforuota, specialia matinimo, įvairia spalvota plėvele arba plėvele su spauda. Taip pat plėvelės gali būti išpjaustytos įvairiomis formomis ir dydžiais. Naudojant perkeliamą plėvelę išlaikom tikslų atstumą tarp skirtingų objektų. 

03.

Sienų lipdukai vaikams

Šiais laikais vienas populiariausių vaikų kambario dekoravimo būdų yra lipdukų klijavimas ant sienos. Sienų lipdukai vaikams labai patinka, nes jie pasirenka savo mėgstamiausius herojus. iPRINT komanda gali pagaminti ir atspausdinti vaikiškus lipdukus ir esant reikalui užklijuoti. Statistiniais duomenimis, sienų lipdukai yra daug populiaresni už piešimą ant sienos, nes tai daug pigesnis, paprastesnis ir universalesnis metodas papuošti vaiko kambarį.

Interjero lipdukai detaliau

Sienoms, stiklams, grindims Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus. Sienų lipdukai yra spausdinami su Hp Latex spausdintuvu, kuris yra netoksiškas, draugiškas aplinkai.

Pasirinkite medią

Lipdukai pavadinimas platus, jie įvairūs. Paprastai skirstomi į dvi rūšis: lipnus popierius arba lipni plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, blizgi, matinė, metalizuota, perforuota, filtrinė. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairiems lipdukams gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ar skirtingų produktų.

Popierius rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 160 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Specifinis klijavimas 

Visi lipdukai būna paruošti klijavimui. Tačiau kai kuriems lipdukams reikalingas sepecifinis klijavimas. To negali atlikti žmogus to nedaręs anksčiau, tikėtina, kad bus raukšlių, pasislinks nuo kraštų ar panašiai. 

Tam, kad nesugadinti viso bendro darbo ir neprarasti pinigų, mes visada rekomenduojame pasinaudoti profesionalių klijuotojų paslaugomis!

Lipdukų klijavimas

Neturite sienų lipduko maketo?

Nieko tokio, pasiūlysime mes arba pasirinkite iš interneto

PASIŪLYSIME SAVO STILIŲ

Sienų lipdukai individualiam jūsų interjerui. Pasiūlysime lipdukų pavyzdžių, dizainerės patars kaip galite išskirtinai papuošti savo namų ar verslo interjerą. Daugiau įdėjų ir nuotraukų galerijas rasite čia.

RETUŠUOSIME JŪSŲ NUOTRAUKAS

Jei reikia retušuosime jūsų turimas nuotraukas. Norint atspausdinti pakankamai aukštos kokybės sienų lipduką, nuotraukos turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456x2345 pikselių ir ne mažesnės, nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis, tokiu atveju turėtų būti ne mažesnis, nei 5 Mb. Dėmesio, kuo nuotraukos raiška (tuo pačiu ir jos dydis Mb) didesnė tuo spaudos kokybė geresnė!

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų sienos lipdukų kainodara yra sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Sienos lipdukų gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-4 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Gaminame Kaune. Siunčiame per kurjerius DPD arba OMNIVA.. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Sienos lipdukus galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

PAPILDOMAS LAKAVIMAS

Lakavimas specialiu laku skirtas papildomai apsaugoti spaudą nuo UV saulės spindulių, taip pat nuo drėgmės, dulkių ar iššorinių defektų. Lakavimas turi ir estetinio vaizdo įtaką. Lakuotas spaudas atrodo sodresnis ir "gyvesnis". Rekomenduojame rinktis jei norite išbaigtesnio produkto.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.