var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-10091151-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Lipdukai automobiliams 

iPRINT spaustuvė gamina įvairius lipdukus automobiliams. Pagal jūsų viziją ar nuotrauką surastą internete sukursime lipduko dizainą ir jį pritaikysime jūsų automobiliui. Jeigu vizijos neturit, mūsų dizaineriai pasiūlys jums savo variantus. Lipdukus automobiliams galime gaminti iš įvairios plėvelės, su spauda ar be jos, su laminatu ar be jo. 

auto lipdukas

Lipdukai ant automobilio

Norėdami užsisakyti auto lipdukus, rašykite mums arba skambinkite žemiau nurodytais kontaktais. Auto lipdukai gali būti įvairaus dydžio, užsisakius didesnius lipdukus, galime pasiūlyti savo apklijavimo paslaugas. Turime didelį automobilinių lipdukų plėvelių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite sau patinkančia. Norėdami lipduko su tam tikra spauda, visada rekomenduojame jį laminuoti, kad spauda būtų atspari UV spinduliams ir nusidėvėjimui. Naudodami ploteriavimo mašiną, lipduką galėsime paruošti įvairios formos. 

Lipdukų klijavimas

Kokius lipdukus gaminame?

Auto lipdukai

Lipdukai skirti automobiliams ir kitoms transporto priemonėms

Nuo šiol turite puikią galimybę pasipuošti savo automobilį be jokių įsipareigojimų. Nusibodus lipdukui, jį tiesiog nuimkite. Nedideli lipdukai ant mašinų klijuojami ganėtinai paprastai. Klijuojant didesnius lipdukus, rekomenduojame kreiptis į profesionalus. Kadangi naudojame skaitmeninę pjaustymo technologiją, lipduko forma gali būti įvairi. Statistiniais duomenimis, didžioji dalis įmonių naudoja lipdukus savo transportui personalizuoti ir papuošti.

Moto lipdukai

Lipdukai skirti motociklams, keturačiams ir vandens motociklams.

Lipdukus galime paruošti pagal internete rastus specialius dizainus arba galime sukurti nuosavą dizainą, kuris jūsų motociklą pavers unikaliu, vienetiniu. Motociklai apklijuojami su automobiline plėvele, kuri yra plonesnė už įprasta, bet ir tvirtesnė. Atgabenus motociklą į mūsų biurą, mes galime jį apklijuoti. Moto lipdukų klijavimas trunka ganėtinai neilgai, todėl galėsite palaukti vietoje.

Neturite automobilinio lipduko maketo?

Nieko tokio, auto lipduko maketą galiem paruošti mes. Tam reikia tik informacijos.

SUKURSIME NUO NULIO

Automobilinis lipdukas, gali būti labai įvairus. Piešinys, vektorius ar tam tikra informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos dizaino tendencijas,

KOKIA KAINA?

Auto lipduko kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, naudojamos plėvelės, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. 

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame į mokymus, naujausias technologijas. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas yra įvairus, nuo 3 iki 5 dienų, užsisakius apklijavimo paslaugą laikas ilgėja. Taip pat kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune, bet siunčiame per DPD arba OMNIVA. Galime pristatyti visoje Lietuvoje. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Auto lipdukų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki formato

Lipdukų media

Auto lipdukai gali būti įvairūs. Paprastai skirstomi į dvi rūšis: plėvelė su spauda arba spalvota plėvelė. Plėvelė su spauda gali turėti įvairų jūsų pasirinktą vaizdą. Spalvota plėvelė yra vienos spalvos ir ploteriavimo pagalba su ja yra išgaunamas vaizdas. 

Popierius rulonuose

Lipdukų spalvos

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Lipdukų formatas

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Popieriaus formatai

Lipdukų ploteriavimas, lazeriavimas

Kiekvienas auto lipdukas turi tam tikrą formą, kuri gaunama plėvelę ploteriuojant arba kitais žodžiais pjaustant. Mūsų įranga plėvelę pjausto ploteriu arba lazeriu, priklausomai nuo gaminamos produkcijos ir spaudos mašinos. Ploteriavimą atliekame su specialia įranga po lipdukų spausdinimo. Ploteriuoti galime įvairius lipdukus, su spauda arba be jos, iš spalvotų, metalizuotų ar laminuotų plėvelių.

Lipdukų ploteriavimas

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.