Lipdukų gamyba, spausdinimas

Lipdukų gamyba, spausdinimas IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome didelį plėvelių pasirinkimą, todėl kiekvienas rasite sau patinkančią mediją lipdukų gamybai. Pagrindinės medijos lipdukų gamybai yra blizgi arba matinė balta plėvelė, taip pat skaidri plėvelė. Lipdukų gamybos terminai yra įvairūs, priklauso nuo jūsų užsakymo dydžio. IPRINT spaustuvėje spausdiname įvairius lipdukus - sienų lipdukus, vaikų kambario lipdukus, butelių lipdukus, pakuotės lipdukus, grindų lipdukus, automobilių lipdukus, langų lipdukus, klijuojamas etiketės ir t.t. Pasirinkę IPRINT spaustuvę, būsit užtikrinti lipdukų kokybe. Lipdukų gamyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pagamintus lipdukus pristatome visoje Lietuvoje.

Lipdukų spausdinimas

Lipdukai

Ploteriuoti lipdukai - tai plėvelė su lipniu sluoksniu, kuris limpa ant daugelio paviršių. Gaminame daug ir įvairių ploteriuotų lipdukų. Vieni populiariausių lipdukų, tai iš spalvotų plėvelių pjaustyti lipdukai. Galima rinktis iš daugybės spalvų, kelių gamintojų bei kokybės rūšių. Lipdukus gaminame nuo paprastų popierinių lipdukų su spauda iki pjaustytų automobilinių iš karboninės plėvelės. Verslui siūlome informacinius lipdukus su spauda ant gaminių, pakuočių, grindų arba transporto. Taip pat gaminame reklaminius lipdukus akcijoms, išpardavimams ženklinti. Reklaminiai lipdukai klijuojami ir ant automobilių, įrangos, prekystalių ar kitokių paviršių. Individualiems žmonėms siūlome interjero arba eksterjero dekoravimo sprendimus iš pjaustytos dekoratyvinės plėvelės. Lipdukais galite papuošti sienas, duris, grindis, langus, pertvaras, kai kada tiesiog kažką paslėpti ar pagražinti!

Lipdukų klijavimas

Lipdukų spausdinimas

LIPDUKŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią etiketę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

LIPDUKŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

LIPDUKŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, paruošime perkėlimui, atvažiuosime ir užklijuosime į jūsų vietą ir išsivešime šiukšles.

Kokius lipdukus gaminame?

Grindų lipdukai

Lipdukai su grindiniu laminatu

Grindų lipdukai yra spausdinami ant įvairių plėvelių ir vėliau apklijuojami specialiu grindiniu laminatu, kuris yra neslidaus paviršiaus ir daug storesnis už paprastą laminatą. Grindš lipdukai yra naudojami prekybos centruose biuruose, norint pateikti tam tikrą informaciją. Grindys yra neišnaudotas reklamos plotas, todėl rekomenduojame užsisakyti grindinius lipdukus.

Reklaminiai lipdukai

Įvairių formų ir dydžių lipdukai

Reklaminiai lipdukai reklamuos jūsų veiklą visur. Ieškote lipdukų, kurie pagražintu produkciją ar lipdukų, kurie būtų klijuojami ant maisto dėžučių ar kitokių įpakavimų? Mes galime pagaminti įvairių lipdukus jūsų veiklai. Nesvarbi  ar lidpuko dydis 2x2 cm ar 1x1 m., stačiakampis ar žvaigždės formos, mees galime pagaminti įvairaus dydžio ir formos lipdukus. 

Lipdukai ant sienų 

Sienų, stiklų lipdukai

Jūsų interjero arba eksterjero pakeitimui arba atnaujinimui. Kai reikia privatumo, puikiai gelbėja pertvaros apklijuotos šerkšnu. Kai reikia mažiau šviesos, galima apklijuoti langus. Grindų lipdukai puikiai pasitarnaus prekybos centre surasti jūsų prekybos vietą. Sienų lipdukai gali dekoruoti jūsų biuro ar namų sienas. Rekomenduojame užsisakyti lipdukus ant sienų ir taip papuošti savo biurą. Viskas galima, reikia tik noro ir truputi fantazijos. Daugiau interdeko.lt

Reikia lipdukų maketo?


SUKURSIME NUO NULIO

Lipdukai platus produktas, gali būti labai įvairus. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tokius lipdukus, kokių jums reikia.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, medijos, lipdukų ploteriavimo tipo, laminavimo ir kitų papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų lipdukų kainodara yra sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. 

TIPINIS LIPDUKŲ GAMYBOS TERMINAS

Lipdukų gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 3-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo lipdukų užsakymo dydžio ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Lipdukus gaminame Kaune. Siunčiame per DPD arba OMNIVA. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus lipdukus tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, lipdukus visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.