Lipnių etikečių gamyba

Priemonė pateikti visą būtiną informacija vartotojui apie gaminį, prekę. Etiketės jūsų produkciją gali pagražinti, padaryti informatyvesnę ir padidinti pardavimus. Etiketės neatsiejama pakuotės dalis, svarbi jūsų įvaizdžio ir produkcijos dalis.

Lipnios etiketės. Plačiaformatis spausdinimas

Informacija

Šiais laikais lipnios etiketės talpina ir perduoda daug ir skirtingos informacijos. Tai ir trumpa vartotojo instrukcija, produkto sudėtis, panaudojimo būdai. Lipnios etiketės klijuojamos ant bet kokių paviršių: kartono, plastiko, metalo, stiklo. Tai lipnios etiketės, reiškia turi klijų sluoksnį, kuris pagal situaciją gali būti itin lipnus, arba priešingai lengvai atlimpantis. Taip pat išlikti lipnus prie minusinės temperatūros (šaldytuviniai klijai), o gal reikės tokių, kurie lengvai ir be dėmių atliptų. Viskas galima!

Lipnios etiketės. Ruloninis spausdinimas

Lipnių etikečių spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią etiketę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, suviniosime į rulonėlius, supakuosime ir išsiųsime jūsų adresatui.

Etiketės - tam tikro dydžio ir formos gaminys (popierinė, plastikinė kortelė ar lipdukas), pritvirtinamas prie taros (pakuotės) arba gaminio, kuriame surašyta esminė informacija apie gaminį.
Internetas

Kokias gaminame lipnias etiketes?

Popierinės arba PP etiketės

spausdinamos ant įvairaus lipnaus popieriaus, PVC ar PP plėvelės. Vyniojama į rolonėlius arba pjaustoma juostomis. 

Etiketės su pastiprintais arba šaldytuviniais klijais

spausdinamos ant įvairaus lipnaus popieriaus, PVC ar PP plėvelės. Vyniojama į rolonėlius arba pjaustoma juostomis.

Etiketės su apsauga: laminuotos arba su UV laku

Papildomai padengiamos UV laku arba laminatu apsaugančiu etiketes nuo braižymosi ar drėgmės.

Etiketės rulonėliuose

spausdinamos ant įvairaus lipnaus popieriaus, PVC ar PP plėvelės. Vyniojama į rolonėlius pagal jūsų pasirinktą variantą.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Lipnios etiketės tiksliai priderintos prie produkto. Individualios, pagal paskirtį, stilių. Etiketės su QR kodu arba barkodu. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure J. Basanavičiaus al. 5, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Lipnios etiketės detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki supakavimo

Pasirinkite medią

Etiketėm gaminti galima įvairi medią. Lipnios etiketės pagal savo pagrindą skirstomos į dvi rūšis: lipnus popierius arba PVC plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, perlo efekto, reljefinės tekstūros. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairioms etiketėms gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ir skirtingų produktų. Gaminame įvairias etiketes, nuo paprastų skirtų elementariai informacijai pateikti iki vyninių etikečių, su įvairia popieriaus tekstūra, skirta papuošti vyno butelius.

Media rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 160 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos savo specifikacija. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio išdėliojimo, taip taupome medią. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Media formatai

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas atitinkamas susukimas gamybos linijoje. Pasirinkite koks tinkamas jūsų gamybai iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.