Lipnios etiketės, gamyba, spausdinimas

Lipnios etiketės yra puikus būdas pranešti klientui pagrindinę produkto informaciją. Lipnių etikečių gamyba IPRINT spaustuvėje. Jokia produkcija neapsieina be lipnių etikečių, o ieškant lipnių etikečių norite, kad lipnias etiketes gamintų savo srities ekspertai. Mes turime daugiau nei 10 metų patirtį gaminant  ir maketuojant lipnias etiketes. Turime didelį plėvelių pasirinkimą, iš kurių išsirinksite tinkamiausią variantą lipnių etikečių gamybai. Pagrindinės plėvelių rūšys ant, kurių yra spausdinamos lipnios etiketės yra matinė balta plėvelė, blizgi balta plėvelė ir skaidri plėvelė, todėl plėvelės pasirinkimas labiau priklauso nuo jūsų idėjos, produkto ir jo pakuotės išvaizdos. Lipnios etiketės Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose miestuose. Lipnias etiketes pristatome visoje Lietuvoje.

Lipnios etiketės. Plačiaformatis spausdinimas

Lipnios etiketės

Šiais laikais lipnios etiketės talpina ir perduoda daug ir skirtingos informacijos. Tai ir trumpa vartotojo instrukcija, produkto sudėtis, panaudojimo būdai. Lipnios etiketės klijuojamos ant bet kokių paviršių: kartono, plastiko, metalo, stiklo. Tai lipnios etiketės, reiškia turi klijų sluoksnį, kuris pagal situaciją gali būti itin lipnus, arba priešingai lengvai atlimpantis. Taip pat išlikti lipnus prie minusinės temperatūros (šaldytuviniai klijai), o gal reikės tokių, kurie lengvai ir be dėmių atliptų. Viskas galima!

Lipnios etiketės. Ruloninis spausdinimas

Lipnių etikečių spausdinimas

ETIKEČIŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvią etiketę, kurią galėsite naudoti ilgą laiką.

ETIKEČIŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4, 5 arba 6 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

ETIKEČIŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, supjausime, suviniosime į rulonėlius, supakuosime ir išsiųsime jūsų adresatui.

Etiketės - tam tikro dydžio ir formos gaminys (popierinė, plastikinė kortelė ar lipdukas), pritvirtinamas prie taros (pakuotės) arba gaminio, kuriame surašyta esminė informacija apie gaminį.
Internetas

Kokias gaminame lipnias etiketes?

Mobirise
Popierinės, PP etiketės

Popierinės PP etiketės suviniuotas ant rulonėlių nuo 1000 vnt. Įprastai popierinės, PP etiketės yra spausdinamos labai dideliais kiekiais, bet iPRINT siūlo išskirtinę galimybę, pasigaminti popierinių etikečių nuo 1000 vnt.

Mobirise
Etiketės su šaldytuviniais arba pastiprintais klijais

Spausdinamos ant įvairių plėvelių, kurių klijai yra atsparūs šalčiui. Vyniojamos į rulonėlius arba pjaustoma juostomis.

Mobirise
Įprastas etiketes

Įvarių formų etiketės ant matinės, blizgios ar skaidrios plėvelės. 

Mobirise
Etiketės rulonėliuose

Bet kokios lipnios etiketės tolimesniuose gamybos etapuose naudojamas pakavimo mašinose, todėl jums suvyniosime pagal jūsų linijos poreikius pagal vieną iš pasirinktų variantų.

01

Butelių etiketės

Gaminame alaus etiketes, vyno etiketes, viskio etiketes ar kitų butelių etiketes. Turime didelį plėvelių pasirinkimą. Mūsų profesionalūs dizaineriai sukurs jums išskirtinį maketą, kuris patrauks visų pirkėjų dėmesį.

02

Etiketės handmade

Etiketės skirtos jūsų rankdarbiams, kitaip vadinamos etiketės rankdarbiams. Mūsų dizaineriai sukurs handmade etiketes pagal jūsų produkcijos tipą arba pagal jūsų asmeninius reikalavimus. Etiketės handmade, rankdarbių etiketės yra pagaminamos gana greitai, gaminame mažais arba dideliais tiražais.

03

Maisto etiketės, maisto lipdukai

Pagaminsime lipdukus skirtus maistui. Galime atspausti ant plėvelės, kuri yra atspari šalčiui. Pagal jūsų pageidavimą, maisto produktų etiketes galime susukti į rulonus pagal jūsų gamybos lininjas.

04

Kosmetikos etiketės, grožio priemonių etiketės

Didelis plėvelių pasirinkimas, etiketes galime atspausti ant matinės, blizgios, skaidrios ar spalvotos plėvelės. Etiketes galima klijuoti beveik ant visų pakuočių paviršių.

05

Etiketės ant stiklainių

Įvairaus tipo lipdukai tinkantys klijuoti ant stiklo. Etiketėmis ant stiklainio galite paženklinti įvairią produkciją, kuri supakuota stiklainiuose.

06

Cheminių medžiagų etiketės

Tai etiketės, kurios gali būti klijuojamos beveik ant visų paviršių. Didelis plėvelių pasirinkimas. Cheminių medžiagų etiketės skirtos pranešti apie produkte naudojamas chemines medžiagas.

Neturite etiketės maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Lipnios etiketės tiksliai priderintos prie produkto. Individualios, pagal paskirtį, stilių. Etiketės su QR kodu arba barkodu. Su personalizuota ir besikeičiančia informacija. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Lipnios etiketės detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo media iki supakavimo

Pasirinkite mediją

Etiketėms gaminti galima įvairi medią. Lipnios etiketės pagal savo pagrindą skirstomos į dvi rūšis: lipnus popierius arba PVC plėvelė. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. Plėvelė yra įvairesnė: balta, skaidri, perlo efekto, reljefinės tekstūros. Skiriasi jų storis, klijų rūšis ir pločiai, kuriais yra tiekiama. Galimi keli klijų tipai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai. Plėvelės naudojamos įvairioms etiketėms gaminti, kurių paskirtis būti klijuojamos ant skirtingų paviršių ir skirtingų produktų. Gaminame įvairias etiketes, nuo paprastų skirtų elementariai informacijai pateikti iki vyninių etikečių, su įvairia popieriaus tekstūra, skirta papuošti vyno butelius.

Media rulonuose

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Parenkame bet kokį iki 160 cm pločio

Spausdiname keliomis spaudos mašinomis, jos skirtingos savo specifikacija. Priklausomai nuo kiekio ir formato, dėliojame, ir ieškome optimaliausio išdėliojimo, taip taupome medią. 
Galime spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio matmenį. Kitu atveju dėliojame į 330 mm arba 520 mm plotį, kurio ilgis ženkliai didesnis. Tai mums leidžia atspausdinti šimtus kvadratų per valandą.

Media formatai

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas atitinkamas susukimas gamybos linijoje. Pasirinkite koks tinkamas jūsų gamybai iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.