Popierinių maišelių gamyba

Gaminius pateikite estetiškai ir prabangiai. Popierinis ar kartoninis maišelis gali atstoti ne tik pakuotę, patogų nešimą, bet ir būti dovanų maišelis. Kokybiškas kartonas padengtas laku su jūsų logotipu ir virvelinėmis rankenėlėmis, patiks bet kuriam jūsų klientui.

Kartoniniai maišeliai su virvelinėm rankenėlėm.

Pakavimo maišeliai

Įvaizdžio dalis. Sutikite, jei įmonė gali sau leisti turėti individualius maišelius daugelis žmonių ją priima kaip ekonomiškai stiprią ir sėkmingą. Produkcija juose atrodo solidžiau ir kokybiškiau. Jei maišeliai iš perdirbto popieriaus pabrėšite savo produkto ekologiškumą. Maišeliai su jūsų firminiu stiliumi ar logotipais, pabrėš jūsų išskirtinumą. Tai jūsų reklama aplinkoje, kurią gaunate nemokamai. 

Popieriniai maišeliai su medžaiginėmis arba popierinėmis rankenėlėm.

Popierinių maišelių gamybos etapai

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime išskirtinį dizainą, kuri galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija 4 arba 5 spalvomis, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus. Prabangai pabrėžti uždėsime UV laką ir foliją.    

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, suklijuosime, parinksime rankenėles, supakuosime ir pristatysime jūsų adresatu.

Popierinis maišelis – maišelis, pagamintas iš popieriaus, dažniausiai – kraftpopierio, kartono. Naudojamas pirkiniams, dovanoms ar įvairiems kitiems daiktams dėti ir nešti. Maišeliai gali būti gaminami su šilkografine ar kitokia spauda. 
Wikipedia

Kokius gaminame maišelius?

Maišeliai su priklijuojamomis rankenėlėmis

Pakavimo maišeliai su jūsų įmonės atributika. Gaminami iš popieriaus. Ekologiški gaminami iš perdirbto popieriaus. Maišelis kuriamas pagal jūsų įmonės stilių ir dizainą. Jei reikia sutvirtinamas maišelio pagrindas su papildomu dugnu. Priklijuojamos pasirinktos popierinės rankenėlės.

Kartoniniai maišeliai su užrišamomis rankenėlėmis

Reprezentaciniai maišeliai su jūsų įmonės atributika. Gaminami iš kartono, su spauda, padengiant pilnai UV laku, daliniu UV laku ir daline folija. Sutvirtinamas maišelio pagrindas su papildomu dugnu. Pririšamos pasirinktos virvelės, su mazgeliu arba fiksatoriumi.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Popieriniai maišeliai jūsų produktų pakuotei. Individualūs, pagal stilių ir norus. Iki tam tikro dydžio gali būti su personalizuota ir besikeičiančia informacija, QR kodu. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 5-10 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Maišelių gamyba detaliai

Renkantis maišelį pirmiausia reikia įvertinti, kokių matmenų daiktai bus dedami. Pasirinkite tokį, kuris labiausiai atitinka jūsų produkcijos poreikius.

Pasirinkite medią

Maišeliam gaminti naudojam įvairi medią. Mūsų maišeliai skirstomi į dvi rūšis: minkštesni popieriniai arba tvirtesni kartoniniai.

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 pagrindines spalvas CMYK, priedo 5 baltą arba oranžinę. Media sudaro papildomą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK

Parenkame kokios reikia

Virvučių rankenėlėm yra didelis pasirinkimas. Gali būti pintos, lygios, su antgaliais arba užrišame mazgelį. Svarbu, kad būtų tvirta. Galite rinktis iš skirtingų spalvų, tačiau populiariausios balta ir juoda, kaip ir daugelyje gyvenimo atveju.

Maišelių rankenėlės

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas atitinkamas susukimas gamybos linijoje. Pasirinkite koks tinkamas jūsų gamybai iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.