Maketavimas

Maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl maketavimas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų reklamos kūrimo pradžioje.

Maketavimo paslaugos

Nėra sėkmingo verslo be reklamos. Su šiuo teiginiu turbūt sutiks kiekvienas. Kiekvienas verslas turi investuoti į reklamą, o gera ir efektyvi reklama -tai originalaus ir išskirtinio maketo rezultatas.
Neteisingai sukurtas maketas vartotojui perduoda žinutę, kad kompanija nesuvokia savo veiklos tikslų, dirba chaotiškai, nesistemingai ir neprofesionaliai. Tokią pačią žinutę gauna ir kompanijos personalas, o tai tiesiogiai įtakoja darbo rezultatus. Taip pat ir visi tolimesni reklamos darbai yra pasmerkti nesėkmei, nes nėra numatyta aiškių ribų, vertinimo kriterijų.

PASIŪLYMAS

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

ATLIKIMAS

Atlikus tarpinius darbus klientui pristatoma versija derinimui ir pastaboms pateikti.

DERINIMAS

Klientui pateikus pastabas ir norimus pakeitimus atliekamas galutinis suderinimas.

PRISTATYMAS

Baigiamas kurti maketas. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

APTARIMAS

Pokalbis aptariant visas smulkmenas ko tikisi klientas, kokie jo lūkesčiai ir mūsų galimybės.

ĮDĖJA

Pasiūloma įdėja kas galėtų atspindėti kuriamą srities ar produkto dizainą.

DERINIMAS

Atlikus tarpinius darbus iki klientui pristatomos versijos atliekamas galutinis derinimas ir pakeitimai.

ATLIKIMAS

Baigiamas kurti dizainas atsižvelgiant į visas pastabas ir komnentarus. Paruošiami darbiniai failai spaudai reikiamais formatais.

Spaudos maketavimas

Lankstinukų maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine, todėl lankstinukų maketavimas ir jo kūrimas yra ypač svarbus etapas jūsų įmonės reklamoje.

Skrajučių maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine. Skrajutės yra viena pagrindinių reklamos formų, todėl norėdami naudoti jas, atsižvelkite į maketo kokybę.

Kvietimų maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine. Kvietimai turi atspindėti kvietimo emociją, bet taip pat laikytis šiuolaikinės dizaino mados.

Leidinio maketavimas – Leidinio maketavimas yra ypač sudėtingas ir kruopštus darbas. Norėdami susikurti tinkamą produkcijos leidinį, rekomenduojame kreiptis į profesionalus.

Atvirukų maketavimas - kruopštus darbas reikalaujantis atidumo, pastabumo, tikslumo. Tik atsakingai įgyvendinta idėja jūsų maketą ar kuriamą reklamą pavers efektyvia ir išskirtine. Atvirukai turi tspindėti emociją ir tam tikrą temą. 

Ieškote maketavimo paslaugų?

Mes galime sukurti įvairiausius maketus skirtus spaudai ar internetiniai reklamai. Nesat tikri ar sugebėsim? Greičiausiai tokio maketavimo darbo nėra. 

Mobirise

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.