Meniu maketavimas, gamyba, spausdinimas

Kokia kavinė ar restoranas be savo meniu. Pristatykite naujai arba atnaujinkite savo maisto produktus ar gėrimų meniu savo klientams. Išryškinkite maisto ypatumus su UV lako ir jo tekstūros pagalba. Gėrimai ir kokteiliai ypatingai žavingai blizgės lako fone. Kaip atsispirti jų neužsisakius?

iPrint.lt - Restoranas

Meniu

Meniu turi tobulai atspindėti restorano stilių bei dvasią. Lankytojams siunčia žinutę apie virtuvės tipą, supažindina su asortimentu, sužadina norą paragauti vieną ar kitą produktą. Meniu gali būti kaip knyga, iš kelių ar keliolikos lapų, tačiau populiarėja ir vieno lapo meniu bei išsinešimo valgiaraštis. Kuriant meniu remiamasi skirtingais kriterijais kam jis bus naudojamas - aukšto lygio restoranams, barams, kavinėms ar lauko prekybai.

iPrint.lt - Pica

Meniu spausdinimas

MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Adobe InDesign programa profesionaliai sukursime tikrai skanų meniu, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, produktų detales.     

GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai sulankstysime, užlaminuosime, susegsime, įrišime, suklijuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Meniu [pranc. menu - valgiaraštis]– tekstinės ir vaizdinės informacijos apie maisto produktus ir gėrimus saugojimo priemonė, paprastai sudaryta iš tarpusavyje sujungtų puslapių ir viršelio. 
Internetas

Kokius meniu gaminame?

Ekologiški meniu

Ekologiški meniu

spausdinami ant 100% perdirbto 150-250 gsm popieriaus. (popierius švelniai rudo atspalvio). Pasigaminę ekologišką katalogą jūs siunčiate žinutę savo klientams apie tai, kad jums svarbu gamta ir naudojami resursai.

Plakatai su aliuminiu click tipo rėmeliu

Klasikiniai meniu

Spausdinami ant Maxi Satin kreidinio arba Maxi Offset ofsetinio 130-250 gsm storio popieriaus, galite rinktis ir standesnį viršelį naudojant storesnį Focus Card, GenYous arba Craft popierių.

Prabangių meniu spausdinimas

Prabangūs meniu

Kaip ir klasikiniai tik papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Neturite maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau ypač meniu ar valgiaraštis yra išskirtinis produktas ir klientai vis tiek nori susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės apsispręsti ar jums tinkami pasiūlymai, ar vis tik norisi susikurti savo individualų.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus. Susikurkite savo elektroninį meniu, kurį galėsite naudoti savo internetiniame puslapyje, siųsti el. paštu ar įkelti į socialinius tinklus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 2-5 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINIS MENIU

Meniu ar valgiaraštis sudėtinis produktas iš vidinių lapelių ir viršelio. Meniu gali turėti minkštą arba kietą viršelį, o tarpusavyje gali būti segami arba klijuojami. Kitas būdas susegti meniu rišamas spirale arba klijavimas.

PRABANGUS MENIU

Kaip ir klasikinis meniu ar valgiaraštis papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.

Verslas

UV lako pagalba išryškinsite savo produktus iki 3D pojūčio.

iPrint.lt - UV lakas

Meniu gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite meniu popierių

Meniu ar valgiaraščiam spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems meniu naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 150-350 gsm popierių, viršeliam storą ir standų Focus Card 335 gsm bei GenYous 350 gsm popierių-kartoną. Reikia ilgam naudojimui, atsparių drėgmei ir plyšimams - tada rinkitės plastikinius. Atspausdinti ir ant plastiko Agfa SYNAPS XM 300 gsm gali būti tiek vieno puslapio, meniu išsinešimui arba pilnas jūsų restorano meniu. Jei reikia žaismingo, vaikiško labai tinkamas ir siūlomas pasirinkimas iš eilės dekoratyvinių popierių.

iPrint.lt - Popierius

Kokias meniu spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. Papildomai galime naudoti aukso arba sidarbo foliją ir UV lako derinius. Lakas gali būti dengiamas kaip ištisinis paviršius arba naudojama tik lako tekstūra tam tikriems akcentams pasiekti. Nėra jokių apribojimų ar lakas turi būti ant spaudos ar tuščios vietos, taip pat ar ant folijos ar ne tik. Visa tai leidžia greitai ir kokybiškai ir neperdėtai brangiai pagaminti išskirtinius ir individualius menių ar jų viršelius jūsų gaminamiems skaniems patiekalams atvaizduoti ir pajausti. 

iPrint.lt - CMYK spalvos

Pasirinkite A4 arba susikurkite savo

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A4, A5), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti kataloge išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi viršelį galite lengvai sulenkti ir pasilikti papildomas užvartas kitokio tipo informacijai pateikti. 

iPrint.lt - Popieriaus formatai

Norite išskirtinių arba kitokių?

Klientams pakartotinai užsakinėjant tam tikrus produktus jie paprasčiausiai atsibosta. Maistas specifinė sritis, užsisakydami jį mes vadovaujamės savo rega ir renkamės tą, kuris atrodo skanus ir nematytas. Tai juk jūsų verslo įvaizdis. Štai tada ir atsiranda tas klausimas, gal galime kažką kitaip? Tas „kitaip“ nepaprasta, jei nėra techninių naujovių.
Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Teko matyti, kaip folija palieka mažučius taškučius net ir ten kur jos neturi būti? Tik ne pas mus. Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

iPrint.lt - UV lakas, prabangi spauda

Meniu - tiesioginis jūsų maisto pardavimo įrankis.

Reikia tokio, kuris

Padėsim nuobodžius paversti išskirtiniais.

Adresas

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

Susisiekite su mumis