Roll up stendai

Roll up stendai yra labai populiarūs mobilūs stendai. Dėl savo lengvo transportavimo ir nedidelės kainos juos greitai pamilo parodos. Turbūt nėra fizinės parodos, kurioje nepamatytumėte roll up stendo. Pateikite svarbiausią savo produkto ar paslaugos informaciją su Roll up stendu.

Patogumas

Roll up stendas susideda ypač paprastai ir užima labai mažai vietos. Informacinė dalis yra spausdinama ant specialios Roll up stendo medžiagos, kuri nėra permatoma.

Nedidelė kaina

Palyginis su kitais reklaminiais stendais, Roll up stendas kainuoja mažiau.

Pastebima reklama

Roll up reklaminiai stendai yra pastebimi ir patraukia potencialių klientų akį.

Roll up:

Mobili reklamos forma. Lengva pritaikyti pagal renginį, pagal datą ir svarbiausia pakankamai efektyvi. Tai vienas populiariausių reprezentacinių reklamos gaminių, naudojamas parodose, seminaruose, mokymuose. Lengvai atnaujinsite su renginiu susijusią informaciją, nes roll up stende spaudą keisti galima vėl ir vėl, o spauda ant ištraukiamo banerio atspausdinama per kelias valandas.

Roll up reklaminiai stendai

Mobilių roll-up stendų gamyba

Roll up stendų media

Reklaminiam mobiliem stendam naudojama specialiai sukurta PP plastiko media, kuri pritaikyta daugkartiniam suvyniojimui, yra pakankamai atspari braižymuisi ir drėgmei. Iš stendo ištraukto taip vadinamo banerio kraštai nesiraito, sodriai atspindi vaizdą, nes sugeria labai mažai dažų, taigi galėsite džiaugtis itin aukštos kokybės spauda.

Roll up media

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Baneris sudaro papildomą baltą spalvą. 

Spalvų paletė CMYK + LCLM

Pasirinkite bet kokį

Mūsų siūlomi mobilūs stendai yra 4 dydžių:
 -  85 x 200 cm
 - 100 x 200 cm
 - 120 x 200 cm
 - 150 x 200 cm 

Mobilių reklaminių stendų dydžiai

Pasirinkite kokio suvyniojimo reikia?

Lipnias etiketes klijuojant pramoniniu būdu, būtinas gamybos linijoje naudojamas atitinkamas susukimas. Pasirinkite koks tinkamas jums iš 8 galimų variantų. Šerdies vidinis matmuo 76 mm.

Etikečių suvyniojimo būdai

Kita mobilių stendų informacija

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

SUKURSIME NUO NULIO

Mobilus roll up stendas gali būti labai įvairus. Sukursime tiksliai tai, ko reikia jums. Profesionalu ir modernu, pagal šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, media, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

KLASIKINĖ BROŠIŪRA

Bukletas paprastai viršelio neturi. Brošiūra turi, tačiau minkštą viršelį ir jie tarpusavyje būna susegami kabėmis. Galimas segimas 1, 2 arba 4 kabėm.  

PRABANGI BROŠIŪRA

Kaip ir klasikinis bukletas ar brošiūra papildomai padengiami prabanga suteikiančiu blizgiu UV laku, aukso ar sidabro folija, ir įvairia taškine lako tekstūra, suformuojant iškilios spaudos pojūtį.  

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.