Pakuočių gamyba

Pakuotės gamyba IPRINT spaustuvėje. Mes siūlome popierines ir kartonines pakuotes su spauda. Norite, kad jūsų produktas sudarytų gerą pirmą įspūdį, susisiekite su mūsų vadyba, mes galime padėti. Mes kuriame nuo ekonomiškų iki ekologišku ar prabangių pakuočių. Pakuotės gali būti gaminamos iš perdirbto popieriaus. Norint prabangių pakuočių jas galime papuošti UV laku ir aukso folija. Norint supakuoti sunkesnį produktą, rekomenduojame kartoninę pakuotę, o jeigu produktas yra mažesnis ar lengvesnis galima rinktis ir popierinę pakuotę. Norint, kad pakuotė būtų tvirtesnė, galima laminuoti matiniu arba blizgiu laminatu.
Pakuotės Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pakuotes galime pristatyti visoje Lietuvoje.

Popierinės pakuotės

Popierinės pakuotės yra pagaminamos ganėtinai greitai. Galime pagaminti ir mažus popierinių pakuočių tiražus. Šio tipo pakuotės yra spausdinamos skaitmeniniu būdų, todėl dizainas gali būti įvairus ir lengvai keičiamas.

Dėžučių dizainas

Prabangios pakuotės

Norint tikrai nustebinti savo klientus ir sudaryti labai gerą produkto įvaizdį. Rekomenduojame prabangios pakuotės gamybos paslaugas. Prabangi pakuotė yra papuošta UV laku ir aukso folija. Jų pagalba popierinė ar kartoninė pakuotė pakelia produkto vertę ir įvaizdį.

Dėžučių dizainas

Kartoninės pakuotės

Kartoninės pakuotės taip pat kaip ir popierinės pakuotės yra gaminamos skaitmeniniu būdų. Galime pagaminti ne tik didelius, bet ir mažus tiražus. Tai tvirtesnės pakuotės ir patvaresnės, bet spauda galima tik iš vienos pusės.

Dėžučių projektavimas

Popierinės ir kartoninės pakuotės gamybos etapai

Dizainas

Pakuotės dizaino kūrimo darbus atlieka profesionalai. Popierinės ar kartoninės pakuotės vizualizaciją sukursime iš jūsų pateiktų duomenų - įmonės įvaizdžio, produkto ir kt. Naudodami specialias programas, sukursime tikrą pakuotės vaizdą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

Dėžučių dizainas

Gamyba

Suderinus dizainą pereinam prie fizinės pakuotės gamybos. Ant pakuotės atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto: tekstą, fonus, produktų detales, QR kodą, barkodą.

Dėžučių dizainas

Projektavimas

Pakuotės gamyba prasideda ties pakuotės projektavimu. Projektavimas, tai kūryba, kuri priklauso nuo gaminio kuris bus pakuotėje. Atsižvelgiame į kelis aspektus - saugumo, reprezentacijos, patogumo. Mes išmanome pakuotės projektavimą, mes patariame, bet užsakovas visada taria paskutinį žodį.

Dėžučių projektavimas

Visų tipų pakuočių gamyba

Projektuojame, spausdiname ir gaminame įvairią firminę pakuotę. Galime pasiūlyti įvairią popierinę ar kartoninę pakuotę, dėžutes, aplankus, įmautes. Nuolat plečiam savo galimybes, kad galėtume pagaminti vis įvairesnę ir įdomesnę pakuotę. Kiekvieną pakuotę galime sukurti individualiai jums. Skaitmeniniu būdų su UV lako pagalba ant visų pakuočių galime uždėti brailio raštą. Pakuotes gaminame, su klijavimo taškais arba tiesiog suneriamas.

Pakuotė

01

Eco pakuotės

Eko pakuotės, ekologiškos pakuotės: pakuotės pagamintos iš ekologiško, perdirbto popieriaus.

02

Kosmetikos pakuotės

Sukursime jūsų kosmetikos įmonei pakuotės ar dėžutės dizainą ir ją pagaminsime. Kosmetikos pakuotę galime sukurti minimalistiška ar labai prabangią naudodami UV laką ir foliją.

03

Gėrimų pakuotės

Atliksime projektavimo darbus, sukursime gėrimų pakuotės dizainą ir ją pagaminsime. Galime sukurti alaus pakuotę, vyno pakuotę, viskio pakuotę ar kitų gėrimų pakuotes. Gėrimų pakuotę patariame laminuoti, kad būtų tvirtesnė ir savo funkcijas atliktų patikimai.

04

Žaislų pakuotės, dėžutės

Norint patraukti vaiko ar tėvų dėmesį, reikia gero dizaino pakuotės. Mūsų dizaineriai jūsų sukurtam žaislui, sumaketuos dėmesį traukenčią pakuotę ir taip pat mes ją pagaminsime.

05

Įrangos pakuotė

Galime pagaminti įvairiausios įrangos pakuotes. Lempučių pakuotes, pakrovėjų pakuotes, prožektorių pakuotes ir įvairiausių kitų elektros prietaisų pakuotes.

06

Juvelyrinių dirbinių pakuotės, papuošalų pakuotė

Galime pagaminti pakuotę ar dėžutę jūsų gaminamiems papuošalams. Papuošalų pakuotei labai svarbu išskirtinumas ir prabanga, todėl galime pagaminti papuošalų pakuotę su UV laku ar aukso folija, taip produktas atrodys dar prabangiau.

07

Sveikatos priemonių pakuotės, vaistų pakuotės, maisto papildų pakuotės

Norint atrodyti išskirtinais ir ekologiškais galime pagaminti išsiskiriančias dėžutes iš ekologiško, eko popieriaus. Pirkdami prekę, pirmą įspūdį visada sudaro pakuotė. Pasigaminkite sveikatos priemonių pakuotę, vaistų pakuotę ar maisto papildų pakuotę ir išsiskirkite iš kitų.

08

Aksesuarų pakuotės

Skirtos pakuoti pagamintiems aksesuarams. Norėdami išsiskirti aksesuarų pakuotę ar dėžutę pagaminsime su UV laku ar aukso folija. Tokiu būdu pagaminta pakuotė pritrauks visų potencialių klientų dėmesį.

09

Žvakių pakuotės

Pakuotes gaminame mažais tiražais. Galime pagaminti prabangią žvakių pakuotę arba minimalistinę.

10

Kvapų pakuotės

Šiais laikais labai madinga gaminti namų kvapus. Bet kaip juos parduoti? Mes galime pagaminti namų kvapų, kvapų pakuotes, kurios atrodys išskirtinai ir patrauks potencialių klientų dėmesį. Galime sukurti prabangias arba minimalistines pakuotes.

Produktų pakuotės atkreipia dėmesį. Dėl naudojamų produktų pakuočių prekės ženklai dažnai parduoda daugiau produktų. Pavyzdžiui, galima manyti, kad veido plovimas išvalys žmogaus veidą, o dantų pasta - dantis. Tačiau kai jie stovi parduotuvėje priešais daugybę skirtingų prekės ženklų ir bando išsiaiškinti, kurį iš jų pirkti, pirmiausia pastebi produktų pakuotes. Pakuotės, kurios patraukia jų dėmesį ir išryškina jo produkto vertę, dažnai sukuria daugiau pardavimų, nes jos sulaukia daug dėmesio.

Media fast

Kartoninė pakuotė detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo kartono iki prabangos efekto

Pasirinkite pakuotės popierių ar kartoną

Kartoniniai firminiai pakuotei gaminti naudojame įvairų popierių arba kartoną. Klientai renkasi įvairius variantus, pagal kainą ir išvaizdą. Ekonomiškoms pakuotėms siūlome mikrogofrą arba dekoratyvinį gofruotą kartoną. Jie gali būti baltos, rudos arba juodos spalvos. Pakuotei su spauda siūlome rinktis iš GC1, GC2 kartono. Tai vienpusio arba dvipusio kreidavimo kartonas ypač tinkantis smulkiems, tačiau brangiems produktams pakuoti.

Kartonas, popierius

Kokiių spalvų pakuotės reikia

Mūsų spausdinimo technika standartiškai leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius ar kartonas sudaro tam tikrą penktą spalvą. 

CMYK spalvingumas

Pasirinkite pakuotės formatą

Gaminame įvairių konstrukcijų ir dydžių firmines kartonines dėžutes, vokelius, įmautes, aplankus, maišelius.

Kartoninės dėžutės pavyzdžiai

Norite išskirtinės pakuotės?

Mes siūlome eilę išskirtinumo galimybių.
Auksinė, sidabrinė folija, UV lakas, embosingas ir visa tai gali būti kartu. Brailio raštas, jei reikia tam tikriems atvejams.
Mūsų atveju folija dedama ne ten kur yra toneris, kaip daro visi, o dedama folija tik ten kur pažymėta makete. Taigi, folija nepalieka jokių taškelių nereikalingose vietose. Lako aukštis reguliuojamas makete, taip leidžia pasiekti iki 100 mikronų aukštį ant spaudos paviršiaus, o tai tikrai daug. Visa tai nuo nedidelių tiražų ir už protingą kainą. 

Spauda su UV laku

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.