Spausdinimo paslaugos

Komercinės spaudos spausdinimo paslaugos. Spaudos dizainas ir maketavimas. Skaitmeninės spaudos spausdinimas, reklamos gamyba. Pakuotės ir etikečių gamyba.

Mobirise

Tapkime partneriais

Jums galime pasiūlyti visas spaudinimo paslaugas. Visas spausdinimo paslaugas atliekame itin greitai, operatyviai ir lanksčiai reaguojant į individualius kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

01.

Finansavimas

Visada esame lankstūs, jei užsakymai dideli arba atvirkščiai jie maži bet jų daug, mes finansuosime juos mėnesio laikotarpyje.

02.

Pardavimai

Visa ekonomika paremta pardavimų didinimu. Mes pasiruošę užtikrinti palankiausas sąlygas jums, kad jūsų pirkimai taptų mūsų pardavimais.

03.

Marketingas

Įmonių marketingo skyriai yra geriausi mūsų draugai ir užsakovai. Kviečiame visus marketingistus kalbėtis su mūsų vadyba ir gauti palankiausias sąlygas.

04.

Spalvų standartas

Spalvų korektiškumas labai svarbu. Mūsų gaminama spaudos produkcija atitinka tarptautinį FORGRA 39 spalvų standartą.

Personalizuotų duomenų spausdinimas

Kintama informacija

Įvairių kintamų duomenų spausdinimas ant bet kokio maketo.

Vokai

Spauda ant vokų. Jūsų logo, adresas arba visa informacija.                     

Blankai

Numeruotų blankų ar sąskaitų spausdinimas.

Lapinės spaudos spausdinimas

Skaitmeninė lapinė spauda - tai greita spauda, kurią galima atlikti per ypač trumpą laiką. Dabar nedideli ir dideli tiražai prilygstantys ofsetiniams, kai reikia daug, pakankamai greitai, pigiai ir kokybiškai? Galimas naudoti popierius: kreidinis ir nekreidinis, ofsetinis, lipdukinis, kalkinis, tekstūrinis, popieriaus storis nuo 65 iki 350 g/m2.
Skaitmeninės spaudos darbų ciklas labai trumpas, dalyvauja nedaug žmonių, todėl lengva garantuoti spausdinamų dokumentų slaptumą. Jei yra paruoštas maketas, tai pirmą kopiją galima išspausdinti per kelias minutes. Suprantama, viso tiražo spausdinimo trukmė priklauso nuo jo dydžio.
Plačiau apie lapinę spaudos produkciją.

Skaitmeninės spausdinimo paslaugos.
 "Reikėjo vakar"?
Padaryta vakar...

Plačiaformatės spaudos spausdinimas

Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti.
Skaitmeninę plačiaformatę spaudą matome kiekvieną dieną – šalikelės reklamose, reklamose ant transporto priemonių, vidaus interjere ar parduotuvių apipavidalinime ir t.t...
Spausdinama gali būti ant rulonais vyniojamų medžiagų – PVC tento, blizgios ar matinės plėvelės, blizgaus ar matinio popieriaus, drobės, tekstilės, tapetų.
Mes siūlome ne tik spaudą, bet ir jos klijavimo (kabinimo, keitimo) paslaugą.
Plačiau apie plačiaformatę spaudos produkciją.

Plačiaformatės spaudos spausdinimo paslaugos.
Interjerui ir eksterjerui

Ruloninės spaudos spausdinimas

520 mm pločio arba B2 formato lapas

Spausdinama gali būti ant 330 mm arba 516 mm vyniojamų iš rulono įvairių media medžiagų. Spauda tinkama vidaus ir lauko produkcijai gaminti. Svarbu paminėti, kad spaudos dažai tinkami sąlyčiui su maistu, t.y. tinkama etiketėm bei pakuotei gaminti. Galimos ruloninės medžiagos - PP blizgios ar matinės plėvelės, blizgus ar matinis popierius, kartonas, lipnus popierius, etikelės su šaldytuviniais klijais, vyno arba kito alkoholio etiketės. Ruloninė spauda leidžia maksimaliai išnaudoti spausdinamą plotą pagal bet kokį jūsų maketą, todėl tai ženkliai sutaupo spaudos kaštus!
Plačiau apie ruloninės spaudos produkciją.

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.