Plakatų spausdinimas

Tai puikus būdas mūsų skaitmeniniame pasaulyje pateiktį savo norimą informaciją klasikiniu ir įsimenamu būdu. Paskelbkite apie renginius, koncertus, festivalius akcijas ar kitas naujienas naudodami plakatus. Plakatai tai puikus reklamos būdas, kuris vis dar išlieka lanai populiarus.

Informacinė lenta

Plakatai

Kad ir kokia veikla užsiimate, tiks daugeliui: produkcijos ar paslaugų pristatymas; nuotrauka; paslaugų ar prekių kainynas; renginio agenda; žemėlapis; seminaro dienotvarkė. Bet kokia informacija gali tilpti į plakatą. Mes galime pagaminti įvairių dydžiu plakatus. Nuo A4 iki 1,6x50 m. 
Plakatus spausdiname skaitmeniniu lapiniu spausdintuvu (iki A3 dydžio) ir skaitmeniniu ruloniniu spausdintuvu (iki 1,6m x 50m dydžio)

Plakatai

Plakatų gamyba

PLAKATŲ MAKETAVIMAS

Sukursime iš jūsų pateiktų duomenų. Grafikos programa profesionaliai sukursime informatyvų plakatą, kurį galėsite naudoti ilgą laiką.

PLAKATŲ SPAUSDINIMAS

Atspausdinsime aukščiausia rezoliucija laikantis spalvų standarto FOGRA 39, bet ką: nuotraukas, fonus, tekstus.     

PLAKATŲ GAMYBA

Pagal pasirinkimą greitai ir kokybiškai atspausdinsime, sulaminuosime, įdėsime į rėmelį arba pakabinimą, supakuosime ir išsiųsime jūsų galutiniui gavėjui.

Plakatas - tam tikro didesnio formato spaudos lakštas su tekstu ir vaizdu leidžiamas reklaminiais, informaciniais arba mokymo tikslais.
Internetas

Kokius plakatus spausdiname?

Plakatai

Stačiakampės formos, iki 32 x 64 cm

Spausdinami ant kreidinio arba ofsetinio 200-350 gsm popieriaus.

Plakatai su aliuminiu click tipo rėmeliu

Su aliuminiu rėmeliu

Spausdinami ant kreidinio arba ofsetinio 150-200 gsm popieriaus. Rėminami į klik tipo aliuminį rėmelį su UV filtru. Dydžiai A4, A3, A2 ir A1.

Plakatai

Su pakabinimu

Spausdinami ant kreidinio arba ofsetinio 250-350 gsm popieriaus. Pridedamas pakabinimo laikiklis.

Neturite plakatų maketo?

Nieko tokio, padarysime mes, reikia tik informacijos

PASIRINKITE IŠ PAVYZDŽIŲ

Turime prikaupę eilę pavyzdžių iš kurių galite pasirinkti. Tačiau jūs greičiausiai vis tiek norėsite susikurti savytą. Mūsų dizainerės jums padės sugalvoti išdėstymą, parinks nuotraukas, sutvarkys tekstą.

SUKURSIME NUO TUŠČIO LAPO

Individualus ir savitas, stilius kuris atitinka jūsų įmonės ar darbo pobūdį. Sukursime profesionalų ir modernų stilių atitinkantį šiandienos verslo stilių ir reikalavimus.

KOKIA KAINA?

Kainos kiekvienu atveju skiriasi, dėl eilės priežaščių. Tai priklausys nuo galutinio gaminio dydžio, popieriaus, papildomų darbų. Kainas mes skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Galutinė gaminių kaina taip pat priklauso nuo užsakomo kiekio ir maketo.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Mūsų kainodara sąžininga ir atitinkantį kokybę bei aptarnavimą. Negalime būti patys pigiausi, nes mokame visus mokesčius, savo darbuotojams mokame didesnius, nei vidutinis atlyginimas ir nuolat investuojame. Tikimės, kad jūsų požiūris panašus ir mūsų kaina jums kelia šypseną ir niekada negadina nuotaikos.

TIPINIS GAMYBOS TERMINAS

Gamybos terminas svyruoja ir apytikriai yra 1-3 darbo dienos. Tai labai priklauso nuo apimties ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

JEI GAMYBA NETIPINĖ

Priklauso nuo gaminio sudėtingumo, ar naudojamas UV lakas, folija, gamybos terminas užtrunka iki 4-5 darbo dienų. Laikas skaičiuojamas esant maketui.

PER KURJERIUS

Spausdiname Kaune. Dirbame su DPD. Išsiųsime jūsų nurodytu adresu pagamintus gaminius tą pačia dieną, arba sekančią. Galime išsiųsti į terminalus. Išskirtiniais atvejais siunčiame per autobusų siuntas.

ATSIĖMIMAS

Jei jums patogu, produkciją visada galite atsiimti mūsų biure Pikulo g. 53, Kaunas.

Plakatų gamyba detaliai

Sužinokite viską detaliai nuo popieriaus iki prabangos efekto

Pasirinkite popierių

Plakatam lazeriniu būdu spausdinti naudojame įvairų popierių. Klientai renkasi labai įvairius variantus, todėl galite rinktis pagal kainą ir vaizdą. Ekologiškiems gaminiam naudojame perdirbtą popierių su rudu atspalviu. 
Klasikiniams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 200-350 gsm popierių. 

Popierius

Kokias spalvas norite matyti

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 CMYK spalvas. Popierius sudaro penktą baltą arba kitokią spalvą. 

CMYK

Pasirinkite A3 arba didelį 32x64 cm

Jei norite taupiau išnaudoti pinigus ir popierių vertėtų pasirinkti pagal standartinių popierių formatą (A3, A4), tačiau visada galite pasirinkti ir savo. Galite rinktis kaip norite matyti plakate išdėliotą tekstą horizontaliai arba vertikaliai, be to, dizainerė jums patars ir visais kitais išdėstymo ir stiliaus klausimais. Galime spausdinti iki 64 cm ilgio lapą, taigi maksimalų lazeriniu būdu atspausdintą plakatą galime pasiūlyti 32 x 64 cm dydžio. 

Popieriaus formatai

Susisiekite su mumis

ADRESAS

Pikulo g. 53, LT-48433 Kaunas

INFORMACIJA

Mes jums padėsime išsiaiškinti kokios spaudos jums reikia, pagaminsime ir pristatysime į jūsų nurodytą vietą. Kreipkitės.